• $9,217
  • €10,7576
  • 528.831
  • 1432.8
25 Ağustos 2021 Çarşamba 09:23 | Son Güncelleme:

Leyla İle Mecnun Exxen yayın tarihi belli oldu! Leyla İle Mecnun ilk bölüm ne zaman?

Leyla İle Mecnun Exxen yayın tarihi belli oldu! Leyla İle Mecnun ilk bölüm ne zaman"

Leyla ile Mecnun tam kadro ve yepyeni bölümleriyle sekiz yıl aradan sonra internet platformu EXXEN'de yayınlanacak. Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün, senaristliğini Burak Aksak'ın yaptığı Leyla ile Mecnun dizisinde Mecnun'un sekiz yıllık komadan uyanmasıyla hikaye kaldığı yerden başlayacak. Peki, Leyla İle Mecnun ilk bölüm ne zaman? İşte tüm merak edilenler...

Bir döneme damga vuran Leyla ile Mecnun, sekiz yıl aradan sonra yeni bölümleriyle yeniden ekranlarda olacak. Exxen izleyicisinin karşısına çıkacak olan Leyla ile Mecnun'un yeni bölümlerinde ana kadrodaki herkes yine dizide olacak. Leyla İle Mecnun ilk bölüm ne zaman? sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde araştırılıyordu. Leyla İle Mecnun Exxen yayın tarihi belli oldu. İşte tüm detaylar...

LEYLA İLE MECNUN EXXEN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!

Leyla ile Mecnun yeni sezonuyla 3 Eylül 2021'de Exxen'de izleyicisinin karşısına çıkacak. Dijital platformun Twitter hesabından yapılan açıklamada, " Mecnun'un hırkasını, İsmail Abinin ceketini, Yavuz'un eldivenlerini, İskender'in beresini, Aksakallı Dede'nin asasını ve Erdal Bakkal'ın bıyıklarını özleyenler Exxen başına." notu düşüldü.


LEYLA İLE MECNUN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt gibi usta isimlerin tam kadro olarak yer alacağı Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sının ise oyuncu Deniz Işın olacağı, yönetmen Onur Ünlü tarafından açıklanmıştı.

Sefirin Kızı ve Masumiyet gibi televizyon dizileriyle tanınan 29 yaşındaki oyuncu Deniz Işın, Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı olmuştu.

LEYLA İLE MECNUN KİMİN ESERİ?

Senaryosunu Burak Aksak'ın yazdığı, genel yönetmenliğini Onur Ünlü'nün yaptığı ve kurgusunu Murat Bör'ün üstlendiği dizinin ilk bölümü 9 Şubat 2011 tarihinde TRT 1'de gösterildi. 17 Haziran 2013 tarihinde yayımlanan 103. bölümün ardından dizi yayından kaldırıldı. Sonrasında ise 104. ve son bölüm 27 Ocak 2014 tarihinde TRT'de yayınlanarak izleyicilere veda edildi.

  • Leyla İle Mecnun Exxen
  • Leyla İle Mecnun ne zaman
  • Leyla İle Mecnun yayın tarihi
  • Leyla İle Mecnun kadrosu
  • Leyla İle Mecnun ilk bölüm
<p>Batı, CHP ve HDP,  Gezi ve 15 Temmuz davaları sanığı Osman  Kavala için seferber olmuş durumda.

Halk TV'nin Osman Kavala sevdası

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor