• $8,7196
  • €10,3998
  • 499.916
  • 1414.15
15 Nisan 2021 Perşembe 10:13 | Son Güncelleme:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölümde neler oluyor? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölümde neler oluyor" Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölümü izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü ile Cumartesi akşamı Show Tv'de.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. yeni bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 60. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİNDE NELER OLUYOR?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Babalarının bir anlık öfkeyle her şeyi kül etmesine göz yummayacaklardır. Ne ki, Kuzey'in yangınını söndürmek, evdekini söndürmek kadar kolay olmayacaktır. Çünki Yıldız'ın ne acısı dinecek gibidir ne de öfkesi. Bebeğinden ayrı kaldığı her an içi daha da kabarmakta, Kuzey'e daha da bilenmektedir.

Ama Kuzey de pes etmeyecektir. Yıldız'ın içindeki yangını söndürmeye, onu iyileştirmeye kararlıdır. Hem biricik aşkı, hem de bebeği için yapamayacağı şey yoktur. Kuzey, sonunda hep birlikte mutlu olmaya yemin etmiştir ve yemininden dönmeye asla niyeti yoktur. Yıldızla olan aşkı nasıl bir mucizeyse, birlikte hayat verdikleri Güney de öyle bir mucizedir. Kuzey, o mucizeye dokunabilmeleri için her şeyi yapacaktır.

<p>İzmir'de HDP'nin İl Başkanlığı binası önünde çatışma çıktı. Polis bölgeye giriş çıkışları durdurd

HDP İzmir il binasında çatışma: Polis bölgeye giriş çıkışları durdurdu

İstanbul'da ''Yeditepe Huzur Uygulaması'' gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, GDAÜ toplantısında konuşma yaptı

Anzer Yaylası'nda arıcıların bal mesaisi başladı