• $8,7206
  • €10,3996
  • 500.031
  • 1414.15
04 Şubat 2021 Perşembe 11:45 | Son Güncelleme:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk konusu nedir? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50.yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk konusu nedir" Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50.yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50. yeni bölüm için beklenen ikinci fragman yayınlandı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde bukez sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50.yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu! Show TV'nin eğlenceli yapımlarından olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümünde izleyiciyi sürpriz gelişmeler bekliyor. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncu kadrosunda kimler var konusu nedir?

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 50. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Yıldız"ı Aslıhan Güner verdiği pozlarla hayranlarını bir kez daha mest etti. Ekranların kızıl saçlı güzelinin verdiği o pozlar adeta sosyal medyayı salladı.

Sevilen dizide İsmail Demirci (Kuzey) ile başrolleri paylaşan güzel oyuncu, hem güzelliği hem de dizideki başarılı performansı ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Ekranların kızıl saçlı güzeli, yeni imajı ile dizi takipçilerinden tam not almış ve hayranları tarafından çok beğenilmişti. Son olarak başarılı oyuncunun, ünlü fotoğraf sanatçısı Cem Talu"nun objektifinden çıkan ve "2021"ilk fotoğrafı" notu ile paylaştığı pozları hayranlarını mest etmeye devam ediyor.

KUZEY YILDIZI DİZİ KONUSU NEDİR?

Kuzey"le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey"i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey"le Yıldız"a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul"a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar.

Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey"in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey"ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız"a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir.

Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir. Bu inat hikayesinden en çok inat eden, pes etmeyen galip çıkacaktır. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yoktur.

Yapım:Süreç Film

Yönetmen:Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:

Yıldız: Aslıhan Güner

Kuzey: İsmail Demirci

Sefer: Toygan Avanoğlu

Nahide: Merve Şen

Mine: Aslıhan Kapanşahin

Gökçe: Berfin Nilsu Aktaş

Feride: Gizem Güneş

Ömer: Özgün Karaman

Emin: Korcan Kol

Osman: Can Kızıltuğ

Kamer: Ecem Çalhan

Poyraz: Burak Can

Yaşar: Cezmi Baskın

Hanife: Ferda Kaynar

Şeref: Hüseyin Soysalan

Emine: Uğur Demirpehlivan

Pembe: Zeynep Kankonde

<p>Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunuculuğunu üstlendiği bir  döneme damgasını vuran Evleneceksen Gel

Solmaz Çiros, Armağan Çağlayan'ın programını terk etti

İstanbul'da ''Yeditepe Huzur Uygulaması'' gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, GDAÜ toplantısında konuşma yaptı

Anzer Yaylası'nda arıcıların bal mesaisi başladı