• $7,4216
  • €8,9509
  • 409.278
  • 1538.04
17 Şubat 2021 Çarşamba 09:43 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman'ın ünlü oyuncusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a transfer oldu!

Kuruluş Osman'ın ünlü oyuncusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a transfer oldu!

Yeni dizi sezonunda ATV, yüksek reytingli diziler ile rakiplerine fark attı. ATV ekranlarında yayınlanan iki dizi arasında oyuncu transfer edildi. Burak Özçivit'in başrolü üstlendiği Kuruluş Osman dizisinden, Oktay Kaynarca'nın başrolü üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Bahtiyar Engin dahil oldu. Kuruluş Osman'da Çömlekçi İdris karakterine hayat veren Bahtiyar Engin'i yeni dizisinde göreceğiz.

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman'da rol alan Bahtiyar Engin, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a transfer edildi. Tiyatro kökenli bir oyuncu olan Bahtiyar Engin, Kuruluş Osman dizi setinde kendisini çok iyi hissettiğini her fırsatta dile getirmişti. ATV kanalında yayınlanan bu büyük yapım ile gurur duyan Engin, yine aynı kanalda yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alacak.

Dizinin platosuna hayran kalan Engin, büyük arazilerde büyük platolar kurulmasından büyük gurur da duyduğunu ifade etmişti. Oyuncu, "Hep belgesellere, büyük Hollywood yapımı stüdyolara uzaktan bakıp 'Hiçbir zaman böyle bir şeyin içinde olamayacağız' dediğimiz bir yerden, bambaşka bir yere gelmiş olduk" diyerek de Kuruluş Osman dizisinden övgüyle söz etmişti.

EDHO'nun oyuncu kadrosuna katılan bir başka isim de Yaprak Dökümü dizisinde Şevket karakterini canlandıran Caner Kurtaran oldu.

Hem Bahtiyar Engin hem de Caner Kurtaran, yeni dizilerinde Kontrgerillayı yöneten, Amerika'nın emrindeki adamlar arasında yerlerini alacak.

<p>Bomba arama köpekleri 'Ban' ve 'Tim', Barış Pınarı bölgesindeki sivil halka yönelik büyük bir sal

Barış Pınarı bölgesinde 'Ban' ve 'Tim' büyük saldırıyı önledi

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi