• $8,3433
  • €10,0646
  • 479.538
  • 1345.15
04 Şubat 2021 Perşembe 12:14 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman ve Sadakatsiz yarışı... Doğduğun Ev Kaderindir iyiye, Sol Yanım finale gidiyor!

Kuruluş Osman ve Sadakatsiz yarışı... Doğduğun Ev Kaderindir iyiye, Sol Yanım finale gidiyor!

3 Şubat Çarşamba günü ATV'de yayınlanan Diriliş Osman ve Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizisi arasında kıran kırana reyting mücadelesi yaşandı. Dün akşam yayınlanan 5 diziden 4'ü çok sevildi. Beklenenden düşük reyting alan Sol Yanım dizisinin ise finale gideceği düşünülüyor.

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi yine reytinglerde rakiplerine fark attı. Kanalın büyük bir hayranlıkla takip edilen tarih dizisi kuruluş Osman her Çarşamba olduğu gibi dün akşam da zirveyi rakiplerine bırakmadı. Total ve ABC1 gruplarında ATV'nin üstünlüğü görülse de AB grubunun zirvesinde Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizisi yerini aldı. Kuruluş Osman dizisi 10-13 arası reyting alırken, Sadakatsiz dizisi de geçen haftaki performansını biraz daha artırarak 11'li oranlara yükseldi.

Dün akşam yayınlanan heyecanlı bölümleri ile geçen haftaya göre daha iyi bir ivme yakalayan Doğduğun Ev Kaderindir ve Benim Adım Melek dizileri de tablodaki yerini aldı. Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un oynadığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi geçen haftaki performansını düzeltti ve totalde 9. Oldu.

TRT1'in sevilen dizisi Benim Adım Melek de geçen haftaya göre iyi bir iş çıkardı. 20 Ocak Çarşamba günü aldığı reytingleri bu hafta daha da yukarıya çeken dizinin hatırı sayılır hayran kitlesi var. Benim Adım Melek sadece AB grubunda 10. Sırada yer aldı. Totalde 14. Ve ABC1'de ise 11. sıradaydı.

Dün akşamı en kötü kapatan dizi Star TV'de yayınlanan Sol Yanım dizisiydi. Rakipleriyle yarışa bile giremeyen dizi 1-2 arasında reyting aldı. Star TV'de yayınlanan herhangi bir dizinin bu kadar düşük reyting almasını beklemeyen eleştirmenler dizinin finale gideceğini söylüyor.

<p>ÇEKİM ÖNCESİ  RAHATSIZLANAN HAKAN ALTUN'DAN KORKUTAN HABER! APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI</b

Haftanın magazin başlıkları... Şeyma Subaşı'nın paylaşımları neden eleştiriliyor?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 23 Nisan dolayısıyla konvoy oluşturdu

İstanbul'un Levent semtindeki gökdelenler Türk bayraklarıyla donatıldı

TCG Göksu fırkateyni Marmaris Körfezi'ne geldi