• $8,0628
  • €9,679
  • 460.673
  • 1408.14
01 Nisan 2021 Perşembe 10:15 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman izle son bölüm tek parça! ATV Kuruluş Osman 52. bölüm full izle!

Kuruluş Osman izle son bölüm tek parça! ATV Kuruluş Osman 52. bölüm full izle!

Kuruluş Osman 52. bölümü izleyiciyi ekrana kilitledi. ATV'de yayınlanan yapımda yaşanan olaylar seyirciden tam not alıyor. Kuruluş Osman 52. bölümde Osman Bey, Umur Bey'in İnegöl Kalesi'ne teslim edeceği atlara el koyarken; Togay'ın saldırısını püskürten Kayılar, başta Abdurrahman Gazi olmak üzere şehitlerin acısıyla sarsılır. İşte Kuruluş Osman 52. bölümü full izleme linki...

Kuruluş Osman 52. bölümü ile dün akşam ATV'de yayınlandı. Reytinglerde zirveye oynayan yapımın başrolünden ünlü oyuncu Burak Özçivit yer alıyor. Kuruluş Osman 52. bölümde bu akşam Dündar Bey, Osman Bey'i bertaraf etmek için Togay'ı kullanmayı planlar. Bir yandan Şey Edebalı, Osman Bey ve Umur Bey arasındaki gerilime son vermek için ikisini de birbirinden habersiz dergahına davet eder. Diziyi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kuruluş Osman 52. bölümü sizlerle...

KURULUŞ OSMAN 52. BÖLÜM FULL İZLE!

KURULUŞ OSMAN 52. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

"O hainin de vakti yaklaşmaktadır!"


KAYI OBASI ŞEHİTLERİNE AĞLIYOR

Osman Bey, Umur Bey'in İnegöl Kalesi'ne teslim edeceği atlara el koyarken; Togay'ın saldırısını püskürten Kayılar, başta Abdurrahman Gazi olmak üzere şehitlerin acısıyla sarsılır. Umur Bey, İnegöl Kalesi'ne sızmak için Nikola ile ticarete devam kararı alır ancak bu planını Osman Bey'le paylaşmadığı için ikili arasındaki gerilim devam eder.

OSMAN BEY, BİZANS KUVVETLERİNE BASKIN YAPIYOR

Dündar Bey, Osman Bey'i bertaraf etmek için Togay'ı kullanmayı planlar. Savcı Bey, destek birliklerinin İnegöl'e yaklaştığı bilgisini getirince Osman Bey alplerini toplayarak harekete geçer.

UMUR BEY KANITI TESLİM EDİYOR

Şey Edebalı, Osman Bey ve Umur Bey arasındaki gerilime son vermek için ikisini de birbirinden habersiz dergahına davet eder. Umur Bey burada Malhun Hatun'un ele geçirdiği zihgiri Osman Bey'e teslim edince, obadaki hainin Dündar Bey olduğu ortaya çıkar.

OSMAN BEY, TOGAY'DAN NASIL İNTİKAM ALACAK?

Osman Bey, amcası Dündar Bey'in ihanetini öğrendiğinde ne yapacak? Osman Bey, düğün toyuna baskın yapan Togay'dan nasıl intikam alacak? Konstantinopolis'ten gelen Bizans kuvvetlerinin İnegöl'e erişmesini engellemek için ne yapılacak? Malhun Hatun, Osman Bey'in Bizans'la ticaretlerini engellemesine nasıl tepki verecek? Yaralanan Gonca Hatun'un akıbeti ne olacak? Can dostu Abdurrahman Gazi'yi kaybeden Bamsı Bey'in tepkisi ne olacak? Nikola, Togay'la olan ittifakını bozacak mı? Umur Bey, Osman Bey buluşmasında neler yaşanacak?

<h3>TÜRKİYE DEAŞ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA BAŞİKA'DA</h3><p>Başika'daki Türk Üssü'ne en son yapılan sa

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de