• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
17 Şubat 2021 Çarşamba 12:45 | Son Güncelleme:

‘Kuruluş Osman' hayranlarının merakla beklediği Malhun Hatun bu akşam ilk kez seyirci karşısına çıkıyor

‘Kuruluş Osman' hayranlarının merakla beklediği Malhun Hatun bu akşam ilk kez seyirci karşısına çıkıyor

Heyecanla izlenen ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinden inmeyen ‘Kuruluş Osman'ın 46'ncı bölümüne Malhun Hatun'un gelişi damga vuracak. Kuruluş Osman'da Malhun Hatun karakterini kimin canlandıracağı uzun bir süre konuşulmuştu. Geçtiğimiz haftalarda alınan habere göre Malhun Hatun karakterine, Yıldız Çağrı Atiksoy uygun görüldü. Atiksoy, muhteşem sahneleri ile Kuruluş Osman'da ilk kez bugün seyirci karşına çıkacak.

Dizinin yeni bölümünde ilk kez izleyici karşısına çıkacak, ünlü oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy'un canlandırdığı Malhun Hatun, 'Kuruluş Osman' izleyicilerinin uzun süredir merakla beklediği bir karakterdi. 46'ncı bölüm fragmanındaki ilk görüntüleri ile heyecan yaratan Malhun Hatun'un kimliği ve tarihteki yeri de şimdiden merak konusu oldu.

Osman Bey'in Türk obalarını birleştirmek için yaptığı çağrıya uyarak alpleri ile birlikte uç bölgesine gelen Malhun Hatun, yaptığı baskınla Nikola'yı da şaşırttı. Malhun Hatun'un gelişini "O kadın gökten indi sanki" sözleriyle anlatan Nikola, Osman Bey'i elinden kaçırmasının faturasını Malhun Hatun'a kesti.

Malhun Hatun'un gelişi ve Osman Bey'e desteği dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey, Bala Hatun'u ve esirleri kurtarmak için ne yapacak? Türk kağanlarının emanetlerini ele geçiren Targun, elindeki kozu nasıl kullanacak? Planları sekteye uğrayan Nikola nasıl pozisyon alacak? Savcı Bey ve Bayhoca'nın akıbeti ne olacak? Dündar Bey'in planı başarıya ulaşacak mı? Göktuğ, Targun'a engel olabilecek mi?

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

<p>DİSK'e bağlı Genel-İş ile Maltepe Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşm

Maltepe'de 5 gündür çöp toplanmıyor

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek