• $8,1787
  • €9,8386
  • 468.859
  • 1346.43
26 Kasım 2019 Salı 13:24 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman dizisine bomba transfer

Kuruluş Osman dizisine bomba transfer

Diriliş Ertuğrul'un devam serisi olan Kuruluş Osman, ilk bölümüyle reytinleri alt üst etti. ATV'de ekranlara gelen dizi ilk bölümüyle izleyenleri kendine hayran bıraktı. Kuruluş Osman'ın 2. bölüm fragmanında yepyeni bir isim göze çarptı. İşte Kuruluş Osman dizisi kadrosuna giren o isim...

ATV'de 1. bölümü ile fırtınalar estiren, çarşamba günü reyting listelerinin zirvesine açık ara yerleşen dizi Kuruluş Osman, seyirciden tam not aldı. Osmanlı Devleti'nin kuruluşunu konu alan ve Diriliş Ertuğrul'un devamı olan dizinin oyuncu kadrosu da büyük beğeni topladı.

Rakiplerinin büyük bir farkla sollayan dizi Kuruluş Osman'ın 2. bölüm fragmanları yayınlandı. 27 Kasım Çarşamba günü yeni bölümü yayınlanacak olan dizinin bir sahnesinde görünen isim seyirciyi heyecanlandırmaya yetti.

Dizinin 2. bölümde Söz dizisinde Başçavuş Ateş Acar karakteri ile büyük alkış toplayan başarılı oyuncu Eren Vurdem katılıyor.

Ateş karakteri ile akıllara kazınan oyuncu Eren Vurdem Kuruluş Osman'da Osman Gazi'nin yanında olan savaşçılardan birine hayat verecek. İlerleyen bölümlerde Vurdem, dizinin kilit karakterlerinden biri olacak.

<p>Asıl vicdan nerede! CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, '128 milyar dolar nerede?' yalanına mül

Vicdansız sömürü

Burdur'da yılkı atları drone ile görüntülendi

Hülya doktor hastalarının yanı sıra sokak hayvanlarına da şifa dağıtıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, turizm temsilcilerini kabul etti