• $9,2531
  • €10,7414
  • 525.372
  • 1409.56
25 Eylül 2021 Cumartesi 22:58 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman 3. sezon ne zaman başlıyor, oyuncuları kim, konusu nedir? Kuruluş Osman 3. yeni sezon fragmanı ne zaman başlayacak?

Kuruluş Osman 3. sezon ne zaman başlıyor, oyuncuları kim, konusu nedir" Kuruluş Osman 3. yeni sezon fragmanı ne zaman başlayacak"

Kuruluş Osman dizisi yeni sezon için hazırlıklar devam ediyor. İlk iki sezon ile gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Kuruluş Osman 3. sezon fragmanı yayınlandı. Her yeni tanıtım fragmanında ilgiyi üzerinde toplamayı başaran Kuruluş Osman 3. sezon fragmanı, oyuncuları ve yayın tarihi ile ilgili detaylar haberimizde.

Kuruluş Osman dizisi 3. sezon fragmanı ATV izleyiciyle buluştu. Bomba etkisi yaratan tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren Kuruluş Osman 3. sezon fragmanı ile izleyiciden tam not alarak, ekran başındakilerin gönlüne taht kurdu. Her yeni sezon ile yeni bir olayın hakim olduğu dizide bu sefer de sürpriz gelişmeler yaşanacak. İşte Kuruluş Osman dizisi 3. sezon fragmanı, oyuncuları ve yayın tarihi...

Başrollerini Burak Özçivit, Erkan Avcı, Didem Balçın, Yeşim Ceren Bozoğlu'nun paylaştığı Kuruluş Osman'da Kurtuluş adalet sancağını açan Osman Bey'dedir! Merakla beklenen Kuruluş Osman yeni sezonuyla yakında atv'de.

KURULUŞ OSMAN 3. SEZON TANITIMI

KURULUŞ OSMAN DİZİSİNDE NELER OLACAK?

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı.

Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman'dı...

Karanlığın içinde ona yol gösteren "aşk" oldu...

Yapım : Bozdağ Film

Yapımcı : Mehmet Bozdağ

Genel Yönetmen: Metin Günay

Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram

Senaryo : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ

KURULUŞ OSMAN DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Oyuncular : Burak Özçivit, Erkan Avcı, Didem Balçın, Yeşim Ceren Bozoğlu, Seray Kaya, Özge Törer, Emre Basalak, Burak Çelik,Ahmet Yenilmez, Umut Karadağ, Emin Gürsoy, Yiğit Uçan, Buse Arslan, Çağrı Şensoy, Emel Dede, Ömer Ağan ve Cüneyt Arkın

<p>İstanbul merkezli 15 ilde DHKP-C terör örgütüne operasyon düzenlendi. 126 şüpheli hakkında gözalt

DHKP-C terör örgütüne operasyon

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'na katılarak konuşma yaptı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ekim 2021)

Kumanda görünümlü tabanca, polisi yaraladı