İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 6,2143
  • 7,2834
  • 240.366
  • 96.693
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Kurtlar Vadisi Vatan oyuncuları kimdir, konusu ne? Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ne zaman başlıyor?

Kurtlar Vadisi Vatan filmi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Kurtlar Vadisi Vatan izleyici karşısına TRT 1 ekranlarında çıkıyor. Uzun yıllardır sevilen yapımın bu filminde Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz… Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat bekleyen düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden gelecek haberi beklemektedirler. Polat Alemdar ve ekibi, Türk Milleti ile birlikte içerideki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir. Kurtlar Vadisinin dizisinin ne zaman başlayacağı da vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Dizinin yayınlanmasını bekleyen izleyiciler bu soruya yanıt arıyor. Necati Şaşmaz'ın yaptığı açıklamaya göre, Kurtlar Vadisi Kaos dizisi şubat ayında ekranlara gelecekti. Detaylar haberimizde sizlerle.

x

Kurtlar Vadisi Vatan oyuncuları, konusu ve izleme linki araştırılıyor. Kurtlar Vadisi Vatan TRT 1’de izleyici karşısına çıkıyor. Sevilen yapımın dizileri ve filmleri her seferinde severek takip ediliyor. Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Dizinin yayınlanmasını bekleyen izleyiciler bu soruya yanıt arıyor. Necati Şaşmaz'ın yaptığı açıklamaya göre, Kurtlar Vadisi Kaos dizisi şubat ayında ekranlara gelecekti. Fakat Kurtlar Vadisi Kaos, Şubat ayında yayınlanmadı. Henüz yayıncı kuruluş tarafından net bir bilgi duyurulmadı. Kurtlar Vadisi Kaos'un ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı hakkında bilgi paylaşıldığı zaman haberimizde yer alacaktır. Uzun yıllardır sevilen yapımın bu filminde Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz…

Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat bekleyen düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden gelecek haberi beklemektedirler. Polat Alemdar ve ekibi, Türk Milleti ile birlikte içerideki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir.

KURTLAR VADİSİ VATAN OYUNCULARI KİM?

Necati Şaşmaz - Polat Alemdar

Sinem Öztürk - Deniz Komutan

Cahit Kayaoğlu - Cahit Kaya

Nezih Işıtan - Dave

Şenol İpek - Başçavuş Ömer

Yücel Erten - Muhterem

Zümre Ertürk - Canan Öğretmen

Akın Ayvaz - Okumuş

Tuncay Beyazıt - Muhtar

İskender Altın -

Ertuğrul Şakar - Yasin

Erhan Ufak - Güllü Erhan

Oktay Dener - Gazi Dede

Esra İşgüzar - Seher Hemşire

Eyüp Ergüven -

Uğur Akdoğan – Cemal

FİLMİN KONUSU

Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve özel harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı sıra sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz… Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat bekleyen düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden gelecek haberi beklemektedirler. Polat Alemdar ve ekibi, Türk Milleti ile birlikte içerideki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir.

KURTLAR VADİSİ KAOS DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Dizinin yayınlanmasını bekleyen izleyiciler bu soruya yanıt arıyor. Necati Şaşmaz'ın yaptığı açıklamaya göre, Kurtlar Vadisi Kaos dizisi şubat ayında ekranlara gelecekti. Fakat Kurtlar Vadisi Kaos, Şubat ayında yayınlanmadı. Henüz yayıncı kuruluş tarafından net bir bilgi duyurulmadı. Kurtlar Vadisi Kaos'un ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı hakkında bilgi paylaşıldığı zaman haberimizde yer alacaktır.

KURTLAR VADİSİ DİZİSİNİN KONUSU NE OLACAK?

Şaşmaz, 15 yıldır Türkiye'yi ilgilendiren, izleyicide bir karşılığı olan konuları işlemeye çalıştıklarına işaret ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kurtlar Vadisi Kaos ile 'kaos teorisi' ele alınacak. Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide hedef dünyayı kaosa yönlendirip, kaosla yönetmek. Biz de 'kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz?' anlatmaya çalışacağız. 'Kaos durumunda elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz?' bunları ele almaya çalışacağız. Değişen siyasi ve coğrafi denklemde Türkiye olarak nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapacağız gibi konuları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda 'Myanmar'dan Afganistan'a, Makedonya'ya hatta Amerika'ya kadar uzanan hikayeler olacak' diye şimdiden müjdesini verebilirim.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
Türk Hava Yollarının (THY) Zürih-İstanbul tarifeli seferinde 19 yaşındaki down sendromlu Tuğçe Tan´a

THY´den duygulandıran sürpriz doğum günü kutlaması

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Rumlar, doğalgaz yatağından çıkarılacak gazın taşınması için Mısır’la anlaştı

Türk Yıldızları'ndan Boğaz'da gösteri

En Çok Okunanlar