• $ 7,2964
  • € 8,6054
  • 454.213
  • 1114.46
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
31 Ekim 2019 Perşembe 07:03 | Son Güncelleme:

Kurşun 2. son bölüm izleme linki haberimizde! Kurşun 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kurşun yeni bölüm fragmanı diziyi izleyen bireyler tarafından aratılmaya başladı. Fox Tv’de yayın hayatına başlayan Kurşun dizisi konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun paylaştığı dizi Çarşamba akşamları izleyiciyle buluşuyor. Son bölümde Peşinde olduğu davanın yolunda kardeşi Zeynep’i kaybeden Orhan, bu işin arkasında olanları ortaya çıkarmaya kararlıdır. Orhan bu büyük acıyı yaşarken, kendini de suçlamaktadır. Peki, Kurşun 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı…

Kurşun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu dizinin gelecek bölümünde neler olacağını merak edenler tarafından aratılıyor. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve Engin Altan Düzyatan’ın paylaştığı Kurşun yayınlanan 2. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde . Leyla, Zeynep’in ölüm emrine tanık olmuştur. Ancak İstanbul’un boğasının bu olayın arkasındaki isim olduğunu Orhan’a söyleyemez. Orhan Atmaca’nın davaya devam ettiğini bilen Nuri Kargı, nam-ı diğer İstanbul’un boğası, Orhan’ı durdurmak için elinden geleni yapacaktır. İşte Kurşun son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı

KURŞUN 3. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURŞUN 2. BÖLÜM ÖZETİ

Peşinde olduğu davanın yolunda kardeşi Zeynep’i kaybeden Orhan, bu işin arkasında olanları ortaya çıkarmaya kararlıdır. Orhan bu büyük acıyı yaşarken, kendini de suçlamaktadır. Sevdiklerini koruyamamak ona girdiği çıkmazı sorgulatır. Leyla, Zeynep’in ölüm emrine tanık olmuştur. Ancak İstanbul’un boğasının bu olayın arkasındaki isim olduğunu Orhan’a söyleyemez. Orhan Atmaca’nın davaya devam ettiğini bilen Nuri Kargı, nam-ı diğer İstanbul’un boğası, Orhan’ı durdurmak için elinden geleni yapacaktır. Davayla ilgili sürpriz bir gelişme yaşanır. Maktul Filiz Ertan’ın arkadaşı Gülce, olaya tanık olduğunu ve konuşmak istediğini söyler. Orhan, Gülce’yi koruma altına alır. Elindeki tek tanık Gülce’dir ve bu tanık davanın seyrini değiştirecektir. Ancak Leyla da Orhan’dan haberiz eş zamanlı olarak Gülce’yi aramaktadır. Gözü karalığı ile davanın peşini bırakmayan Leyla, babasının yeni bir eşi olduğunu öğrenir.

Aydın, hayatında yaşadığı en büyük sevgiyi, aşkı, hayaller kurduğu kadını Zeynep’i kaybetmiştir. Zeynep’i koruyamamanın verdiği vicdan azabı ve içindeki büyük acı ile intikam peşine düşer. Bünyamin ustadan ve Orhan’dan gizli yaptığı planı başına dert açacaktır.

Orhan, Gülce’yi dava için saklamaya devam ederken Gülce, mahkemeye çıkmasını istemeyenler tarafından kaçırılır. Orhan’ın elindeki bu tek tanığı onların elinden alması gerekmektedir. Gülce’yi kurtarmak için bir planı vardır.

KURŞUN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURŞUN DİZİSİ KONUSU

“1970’lerde bir kadın ve bir adam; aşk ve mücadeleyle bir ülkenin kaderine dokunacak.”
Bu hikaye İstanbul’un 1970’li yıllarında adalet arayan bir savcının ve kalemine güvenen genç bir gazetecinin mücadelesin anlatıyor. Orhan ve Leyla’nın aşkı 70’lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savruluyor. Onlar adaletin peşinden koşarken bizler bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske, köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesini anlatıyor.

 

 

60 saniyede gündem...

60 saniyede gündem...

Sivaslı 'minik Herkül' dünyaevine girdi

Sivaslı ''minik Herkül'' dünyaevine girdi

Dev petrol platformu 'GSP Saturn' İstanbul Boğazı'nda ilerliyor

Dev petrol platformu ''GSP Saturn'' İstanbul Boğazı'nda ilerliyor

Hurdalıktan aldıı aracı bakın ne hale getirdi! Değiş

Hurdalıktan aldıı aracı bakın ne hale getirdi! Değişimi görenler gözlerine inanamıyor