• $8,1841
  • €9,6647
  • 501.513
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
30 Mayıs 2020 Cumartesi 21:06 | Son Güncelleme:

Kral Arthur Kılıç Efsanesi oyuncuları kimler? Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmi konusu ve oyuncuları!

Kral Arthur Kılıç Efsanesi oyuncuları kimler" Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmi konusu ve oyuncuları!

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi konusu nedir? Akşam evde televizyon keyfi yapacaklar yayın akışlarını takip ediyor. Yönetmen koltuğunda Guy Ritchie'nin üstlendiği Kral Arthur efsanesinden uyarlanarak sinema severler ile buluştu. Kral Arthur: Kılıç Efsanesi oyuncuları kim? 2017 yapımı fantastik macera filmi Kral Arthur: Kılıç Efsanesi hakkında detaylı bilgi haberimizde.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filminin konusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. 2017 yılında yapılan film fantastik macera türünden izleyici karşısına çıkacak. Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan filmin senaryosu ise Joby Harold tarafından yazıldı. Kral Arthur: Kılıç Efsanesi konusu nedir? Kral Arthur: Kılıç Efsanesi oyuncuları kim? Filmin yönetmen koltuğunda Guy Ritchie bulunuyor. Haberimizin içerisinden film hakkında detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

KRAL ARTHUR: KILIÇ EFSANESİ KONUSU NEDİR?

Arthur henüz çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern tahta geçer. Doğuştan kazanılan bu hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiçbir fikri olmayan Arthur ise şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir.

Ancak bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmak zorunda kalacaktır.

Yönetmenliğini Guy Ritchie’nin üstlendiği filmin senaryosu ise Joby Harold’a ait. Charlie Hunnam’ın Kral Arthur’u canlandırdığı filmde ayrıca Jude Law, Djimon Hounsou ve Eric Bana da yer alıyor.

KRAL ARTHUR: KILIÇ EFSANESİ OYUNCULARI KİM?

Charlie Hunnam

Rolü : Arthur

Astrid Bergès-Frisbey

Rolü : The Mage

Jude Law

Rolü : Vortigern

Djimon Hounsou

Rolü : Bedivere

<p>Editör: <a href='mailto:ayse.tunali@turkmedya.com.tr'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</a> Kurgu

Hatay'daki saldırı girişimin kodları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Görenler şaşkına döndü, evinin garajında kartonlarla tank yaptı

ABD'nin hiçbir ülkeye vermediği F-22 Raptor uçaklarının özellikleri neler?