• $ 5,8147
  • € 6,4658
  • 275.387
  • 110477
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kral Arthur Kılıç Efsanesi filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Kral Arthur Kılıç Efsanesi Tv'de ilk kez yayınlandı

Kral Arthur Kılıç Efsanesi filmi 12 Kasım Salı günü televizyonda ilk kez izleyicilerle buluşuyor. Başrollerini Charlie Hunnam, Astrid Berges-Frisbey ve Jude Law’ın paylaştığı Kral Arthur : Kılıç Efsanesi filmi aksiyon ve macera filmi severlerin imdadına yetişiyor. Babası genç yaşta ödürülen Arthur’un tahta çıkmak için verdiği mücadeleyi anlatan film izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Peki, Kral Arthur Kılıç Efsanesi filmi konusu ne, oyuncuları kimler? İşte yanıtı…

Kral Arthur Kılıç Efsanesi filmi Tv’de ilk kez yayınlanıyor! Yönetmenliğini Guy Ritchie’nin üstlendiği Kral Arthur Kılıç Efsanesi filmi oyuncu kadrosunda Charlie Hunnam, Eric Bana, Djimon Hounsou, Jude Law gibi isimler yer alıyor. Henüz küçük bir çocukken babası öldürülen Arthur’un yerine amcası Vortigern tahta geçiyor. Sokaklarda büyüyen Arthur babasını öldüren Vortigern’i öldürüp hakkı olduğu krallığı kazanmaya çalışacaktır. İşte Kral Arthur : Kılıç Efsanesi filmi konusu ve oyuncuları

KRAL ARTHUR : KILIÇ EFSANESİ FİLMİ KONUSU NE?

Kral Artuhr Kılıç Efsanesi filmi konusu: Arthur henüz çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern tahta geçer. Doğuştan kazanılan bu hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiçbir fikri olmayan Arthur ise şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir. Ancak bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmak zorunda kalacaktır.

Yönetmenliğini Guy Ritchie'nin üstlendiği filmin senaryosu ise Joby Harold'a ait. Charlie Hunnam'ın Kral Arthur'u canlandırdığı filmde ayrıca Jude Law, Djimon Hounsou ve Eric Bana da yer alıyor.

KRAL ARTHUR : KILIÇ EFSANESİ OYUNCULARI

Kral Arthur Kılıç Efsanesi filmi oyuncu kadrosunda; Charlie Hunnam , Astrid Bergès-Frisbey, Jude Law, Djimon Hounsou, Eric Bana, Aidan Gillen, Katie McGrath ve Freddie Fox gibi isimler yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


<p>Eyüp Sultan’da bulunan Bahariye Mevlevihanesi’nde düzenlenen “Kabe Örtüleri ve Kabe Yolunda Hatır

350 Yıllık Kabe Örtüsü İstanbul’da Ziyaretçilerini Bekliyor

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Sonbahar-kış modasına uygun trendler! İşte şıklığın sırları