• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
24 Şubat 2021 Çarşamba 11:45 | Son Güncelleme:

Kırmızı Oda dizisinde rol alan usta oyuncu Kuruluş Osman'a transfer oldu!

Kırmızı Oda dizisinde rol alan usta oyuncu Kuruluş Osman'a transfer oldu!

ATV ekranının heyecanla izlenen reyting rekortmeni dizi ‘Kuruluş Osman'ın oyuncu kadrosuna usta bir isim katıldı. Dizinin bu hafta ekrana gelecek merakla beklenen bölümünde usta aktör Şahin Ergüney ilk kez seyirci karşısına çıkacak.

Görkemli prodüksiyonu ve soluk kesen hikayesi ile olduğu kadar zengin oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken 'Kuruluş Osman'da sürpriz bir karaktere hayat verecek Devlet Tiyatrosu sanatçısı Şahin Ergüney, kariyeri boyunca 60 civarında oyunda, oyuncu ve yönetmen olarak görev yapmış deneyimli bir isim. Ergüney ayrıca yaklaşık 25 yıldır çeşitli film ve dizilerde önemli rollerde izleyici karşısına çıktı.

Birçok dizi ve filmde rol alan usta oyuncu, Sıla, Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk, Siyah Beyaz Aşk, Fi gibi dizilerde bulundu. Son dönemde ise Şahin Ergüney, kısa rollerde bazı dizilerde yer aldı. Her Yerde Sen dizisinde Ekrem, Sevgili Geçmiş'te Harun karakterine hayat veren oyuncu, ayrıca Kırmızı Oda dizisinde de Hakan olarak izleyici karşısına çıkmıştı.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

<p>Ankara'da boşanma aşamasında olduğu eşine karşı koruma tedbiri bulunan L.S. 4 aylık bebeği Asya S

Koruma tedbiri olan baba minik Asya'yı annesinden böyle kaçırdı! İşte o anlar...

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı