• $8,0955
  • €9,7796
  • 460.913
  • 1377.23
07 Nisan 2021 Çarşamba 12:12 | Son Güncelleme:

Kırmızı Oda 32. bölümde neler oluyor? Kırmızı Oda 32. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kırmızı Oda 32. bölümde neler oluyor" Kırmızı Oda 32. yeni bölüm fragmanı yayında!

Kırmızı Oda 32. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Her yeni tanıtım fragmanında ilgiyi üzerinde toplamayı başaran Kırmızı Oda 32. bölümü için heyecan dorukta. Renkli karakterleri ile birbirinden farklı hikayeye yer veren Kırmızı Oda 32. yeni bölüm fragmanı şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı. Peki dizinin yeni bölümünde neler oluyor?

Kırmızı Oda dizisi yeni bölümü ile ekrana kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanla beklenen Kırmızı Oda 32. yeni bölüm fragmanı yayına girdi. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Kırmızı Oda dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizinin yeni bölüm fragmanı haberimizde.

KIRMIZI ODA 32. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

  • Kırmızı Oda
  • Kırmızı Oda yeni bölüm
  • Kırmızı Oda 32 bölüm fragmanı
<p>Peki, piyasalar haftaya nasıl başladı? Piyasalar bugün neyi  fiyatlıyor? Alternatif yatırım araçl

Piyasalar bugün neyi fiyatlıyor?

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi