• $8,0582
  • €9,6947
  • 460.025
  • 1408.14
01 Nisan 2021 Perşembe 10:42 | Son Güncelleme:

Kırmızı Kamyon 1. bölüm izle tek parça! Kırmızı Kamyon 1. bölüm izle!

Kırmızı Kamyon 1. bölüm izle tek parça! Kırmızı Kamyon 1. bölüm izle!

Kahraman itfaiyecilerin, kötülerle verdiği savaşı anlatarak bir ilke imza atacak Kırmızı Kamyon dizisi aksiyon dolu hikayesinin yanı sıra kızına kavuşmak için hayata tutunan bir babanın duygu yüklü mücadelesi ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Sema Ergenekon'un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya'nın kaleminin Osman Kaya'nın rejisiyle buluştuğu 'Kırmızı Kamyon' bu akşam saat 20:00'da ilk bölümüyle yayın hayatına merhaba diyecek.

Türkiye televizyonlarında daha önce işlenmemiş bir hikayeyi seyirci ile buluşturacak olan Kırmızı Kamyon bugün 1. bölümüyle yayın hayatına merhaba diyecek. Aksiyon ve dramın iç içe geçtiği dikkat çekici hikayesiyle merakla beklenen 10. Ev imzalı Kırmızı Kamyon fragmanları ile büyük ses getirmişti. Kırmızı Kamyon 1. bölüm izleme linkine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz..

KIRMIZI KAMYON 1. BÖLÜM İZLE!


KIRMIZI KAMYON'UN 1. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Uğur hem karısını kaybettiği yangının faillerini bulup adalete teslim etmek, hem de hayatının anlamı kızı Ömrüm'ü yanına almak için amansız bir mücadeleye girecektir.

Kendini insanları kurtarmaya adamış itfaiye başçavuşu Uğur, karanlık bir gecede karısını alevlerin arasından çekip çıkaramamıştır. Hayatının dönüm noktası olan bu olay sonrası eşini toprağa veren Uğur, biricik kızı Ömrüm'ü de kaybetmiştir. Ömrüm artık annesinin ailesinin yanına yerleştirilmiştir.

Uğur'un bir zamanlar can dostu olan Cem, omuz omuza pek çok hayatı birlikte kurtardıkları dostuna artık düşmandır. Kız kardeşinin ölümüne Uğur'un sebep olduğunu düşünmektedir. Yeğeni Ömrüm'ün sevgi dolu bir aile ortamında büyümesini istediği için Uğur'la bir hukuk mücadelesi içine girmiştir.

Çıkan bir yangına müdahale eden Uğur ve arkadaşları büyük bir başarı elde ederler. İçerde ölümü bekleyen çocukları kurtaran Uğur, daha söndürme çalışmaları sürerken karşılaştığı adamla bir yıl öncesine döner. Artık karısının ölümüne neden olan yangına dair bir ip ucuna ulaşmıştır. Uğur kundak çetesinin başına kadar uzanacak bu yolda ilk adımını atacaktır.

Uğur hem karısını kaybettiği yangının faillerini bulup adalete teslim etmek, hem de hayatının anlamı kızı Ömrüm'ü yanına almak için amansız bir mücadeleye girecektir. Mahkemece atanan adli psikolog Yonca, Uğur'un savaşına tanıklık ederken, büyük kararı etkileyecek en önemli kişi olacaktır.

KIRMIZI KAMYON OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır yer alıyor.

Kırmızı Kamyon konusu nedir? Kırmızı Kamyon nerede çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var?

Kırmızı Kamyon Yonca kimdir? Kırmızı Kamyon'un Yonca'sı Nilay Deniz kaç yaşında, nereli?

Kırmızı Kamyon Yavuz kimdir? Kırmızı Kamyon'un Yavuz'u Fatih Al kaç yaşında, aslen nereli?

Kırmızı Kamyon Uğur kimdir? Kırmızı Kamyon'un Uğur'u Görkem Sevindik kaç yaşında, aslen nereli?

  • Kırmızı Kamyon
  • Kırmızı Kamyon 1. bölüm izle
  • Kırmızı Kamyon full izle
  • Kırmızı Kamyon tek parça
  • Kırmızı Kamyon izle
<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de