İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7073
  • 5.5003
  • 197.15
  • 103.200
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Kırlangıç Fırtınası yeni 4.bölüm fragmanı son bölüm FOX’ta

Kırlangıç Fırtınası son bölüm nefes kesen gelişmelerle izleyicileri ekran başına kilitledi. FOX’un yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası son bölümde, Ülfet’in oğlunu bulana kadara asla durmayacağından emin olan Kudret, bu işi kökten çözmeye karar verdi. Bütün aileyi düğün gecesi, dengeleri alt üst edecek kadar büyük bir sürpriz beklemekteydi. Kırlangıç Fırtınası 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

x

FOX’un yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası son bölümde düğün gecesi yaşananlar damga vurdu. Kırlangıç Fırtınası 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kırlangıç Fırtınası son bölümde, Ülfet’in oğlunu bulana kadara asla durmayacağından emin olan Kudret, bu işi kökten çözmeye karar verdi. Bütün aileyi düğün gecesi, dengeleri alt üst edecek kadar büyük bir sürpriz beklemekteydi. Kırlangıç Fırtınası 4. yeni bölüm fragmanında yaşanan gelişmeler, 27 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak bölüme dair ipuçları barındırıyor.

KIRLANGIÇ FIRTINASI 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KIRLANGIÇ FIRTINASI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Fikret ve Kudret sırrı saklamak için ne kadar çaba gösterseler de konakta herkes teker öğrenmektedir. Sultan ve Maksut çocukları için susmayı tercih edecekse de, Zehra’nın susmaya hiç niyeti yoktur. Zehra her ne kadar yıllardır gelini olsa da Fikret’in yapabileceklerinin sınırlarından henüz haberdar değildir. 

Ülfet’in oğlunu bulana kadara asla durmayacağından emin olan Kudret, bu işi kökten çözmeye karar verir. Acaba Ülfet Kudret’in ölüm kapanından kurtulabilecek mi? Şahin’in tehlikeyi atlatmasıyla birlikte Reyhan ve Akın’ın düğününün yapılmasına karar verilir. Ancak bütün aileyi düğün gecesi, dengeleri alt üst edecek kadar büyük bir sürpriz beklemektedir.

KIRLANGIÇ FIRTINASI SON BÖLÜM İZLE - FOX

KIRLANGIÇ FIRTINASI OYUNCULARI

Limon Yapım tarafından hazırlanan Kırlangıç Fırtınası dizisinin yapımcılığını Eray Koçak yapıyor. Yönetmen koltuğunda Emine Fulya Yavuzoğlu'nun oturduğu dizinin senaryosu ise Erkan Birgören'in kaleminden çıkıyor. Dram türündeki dizinin oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, Emel Çölgeçen, Ayşenil Şamlıoğlu, Ebru Aykaç, Ekin Mert Daymaz, Gün Akıncı, Damla Aslanalp, Ozan Osmanpaşaoğlu, İnanç Konukçu, Perihan Ünlücan, Den,z Bolışık, Tülin Yazkan, Haluk Cömert, Gonca Cilasun, Aslıhan Büyükdereli, Atakan Yarımdünya, Deniz Orakçı, Gürkan Günal, Yıldırım Gücük, Ergül Coşkun, Gökhan Azlağ ve Zeynep Elçin yer alıyor.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
İngiltere´de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın seçimde kazanması için Kur´an okuyup dua eden güv

İngiltere´de Erdoğan´a dua eden güvenlik görevlisi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Dünyanın en sadık dostları köpekler

En Çok Okunanlar