• $ 5,9319
  • € 6,5794
  • 296.348
  • 122747
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kimse Bilmez 15. yeni bölüm fragmanı yayında! Kimse Bilmez 14. son bölümde neler yaşandı?

Kimse Bilmez 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Atv’nin sevilen dizisi Kimse Bilmez reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana izlenme rekorları kıran dizinin oyuncu kadrosunda Keremcem, Özü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şenal gibi isimler yer alıyor. Kardeşini öğrenmenin eşiğine gelmiş olan Ali, Pilot'un hayatının tehlikede olduğunu öğrenince yardıma koşar. Sevda ise Uygar'ın tüm gerçekleri Ali'ye anlatma tehdidi karşısında ne yapacağını bilemez. Kimse Bilmez 13. son bölümde yaşananlar hbaerimizde..

Kimse Bilmez Salı akşamlarının vazgeçilmezleri arasına girdi! Başrollerini Keremcem ve Özgü Kaya’nın paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Kartal Çidamlı ve U.Hakan Eren oturuyor. Dizinin hayranları Kimse Bilmez 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtını arıyor. Son bölümde kardeşini öğrenmenin eşiğine gelmiş olan Ali, Pilot'un hayatının tehlikede olduğunu öğrenince yardıma koşar. Sevda ise Uygar'ın tüm gerçekleri Ali'ye anlatma tehdidi karşısında ne yapacağını bilemez. Kimse Bilmez 14. bölüm izlemek isteyenler haberimiz içerisinden izleme linkine ulaşabilirler

KİMSE BİLMEZ 14. SON BÖLÜM ÖZETİ

"Ali bunun hesabını verecek!"

Kardeşini öğrenmenin eşiğine gelmiş olan Ali, Pilot'un hayatının tehlikede olduğunu öğrenince yardıma koşar. Sevda ise Uygar'ın tüm gerçekleri Ali'ye anlatma tehdidi karşısında ne yapacağını bilemez. Ali, Sevda'nın hala kendisini sevdiğini öğrenince hiç beklenmedik bir şey yapar. Ali, Sevda'nın sakladığı sırrı öğrenebilecek mi? Öte yandan Duygu, Pilot'a bir şans vermeye karar vermiştir. Ancak Pilot Duygu'ya bir daha eline silah almayacağına söz vermişken, Mert, Duygu'nun peşindedir. Pilot, Duygu'yu kurtarabilecek mi?

KİMSE BİLMEZ 14. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KİMSE BİLMEZ 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KİMSE BİLMEZ DİZİSİ KONUSU

Bir markanın yüzü seçilerek yıldız olma hayallerine yaklaşan Sevda, kardeşinin Pilot adında acımasız bir mafyanın eline düştüğünü ve para bulamazsa öldürüleceğini öğrenir. Kardeşini kurtarmak için bulduğu çözüm hayatının en büyük düğümü olur ve kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya ve adamları peşine düşer. Sevda kaçar, Ali Hüroğlu'nun evine sığınır. Yaptığı iyiliklerle "Ali Hoca" olarak ünlenen Ali'nin hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır. Sevda o gece Ali'nin evine girmekle hem kendisinin hem de Ali'nin hayatını değiştirir. Uygar'ın, Sevda'yı bırakmaya hiç niyeti yoktur. Ali'nin geçmişiyle ilgili kapanmamış bir hesabı, Ali ve Sevda'nın kavuşmasını imkansız hale getirir.

KİMSE BİLMEZ DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal'ın paylaştığı dizide Zeynep Elçin, Zehra Yılmaz, Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Özlem Başkaya, Yiğit Koçak, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve usta oyuncu Ahmet Mekin gibi isimler yer alıyor.


<p>İlçenin Kışla Mahallesi´nde yaşayan Işık ailesinin çocuğundan en küçüğü olan Gazi İlkokulu 4´üncü

Kitapları Tersten Okuyan Yüksekovalı Ömer, Yeteneğiyle Herkesi Şaşırtıyor

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

HGK-83 seri üretim için hazır

Dünyada biten transferler!