• $9,6153
 • €11,2367
 • 553.564
 • 1479.93
26 Ağustos 2021 Perşembe 21:38 | Son Güncelleme:

Kazara Aşk 8. bölüm izle full! Star Tv Kazara Aşk son bölüm izle tek parça!

Kazara Aşk 8. bölüm izle full! Star Tv Kazara Aşk son bölüm izle tek parça!

Perşembe akşamlarının sevilen dizilerinden Kazara Aşk'ın yeni bölümü bu akşam Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Koliba Film yapımcılığında ekrana gelen ve Sadullah Celen'in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu'na ait. Dizide bu akşam Nazlı daha önce babasına Civan'la evlendiğini söylediğinden Civan'ın "Nazlı'ya aşık eş" rolünü oynaması gerekiyordur. Böylece Civan bir yandan Nazlı ile mutlu evlilik pozları verirken diğer yandan Şimal'i döndürmeye uğraşır. İşte Kazara Aşk son bölüm izle tek parça izleme linki

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kazar Aşk dizisi bu akşam 8. bölümü ile ekrana geliyor. Başrollerinde Ümit Kantarcılar (Civan) ve Sude Zülal Güler'in (Şimal) yer aldığı dizide heyecan hız kesmiyor. Dizide bu akşam videoda Okan'ın anlattıklarını duyan Şimal şok olur. Kendini, ona iyilik yapıyormuş gibi gösteren Civan'ın tek derdi şirketin başına geçmektir.

KAZARA AŞK 8. BÖLÜM İZLEME LİNKİ


KAZARA AŞK 8. BÖLÜM ÖZETİ

Videoda Okan'ın anlattıklarını duyan Şimal şok olur. Kendini, ona iyilik yapıyormuş gibi gösteren Civan'ın tek derdi şirketin başına geçmektir. Aptal yerine konmak, yalanlarla kandırılmak Şimal'i deliye döndürür. Ancak bunun hesabını sormak yerine tıpkı Civan'ın kendisiyle oynadığı gibi onunla oynayacak, intikamını alacaktır.

Bu oyuna da, ailesinin yanında Civan kendisini çok üzüyormuş gibi yaparak başlar. Tahsin'in bunun hesabını Civan'dan soracağını çok iyi biliyordur. Beklediği gibi de olur. Civan ise Şimal'in gerçekleri öğrendiğinden habersizdir. Şimal, bir süre baba evinde kalacağını söyleyince Tahsin'in baskısı ve Civan'ın şirketi kaybetme korkusu da artar. Şimal'i eve döndürmenin bir yolunu bulması gerektiğini biliyordur. Bu da yetmezmiş gibi Nazlı'nın problemli bir ilişkisi olan babası da Amerika'dan gelmiştir.

Nazlı daha önce babasına Civan'la evlendiğini söylediğinden Civan'ın "Nazlı'ya aşık eş" rolünü oynaması gerekiyordur. Böylece Civan bir yandan Nazlı ile mutlu evlilik pozları verirken diğer yandan Şimal'i döndürmeye uğraşır. Ancak Şimal hiçbir sorun yokmuş gibi davranmasına rağmen eve dönmeye niyetli görünmüyordur. Bu sırada elbette Okan da boş durmuyordur. Tüp bebek yapma girişimleri hüsranla sonuçlanınca Vildan'la ikisi çareyi Neval'in macun tarifinde arar.

Şimal bir süre Civan'la kedinin fare ile oynadığı gibi oynar. Ancak sonunda onun eve dönme teklifini kabul eder. Çünkü Tahsin'in, evlenme şartını yerine getirmesine rağmen neden hala şirketi Civan'a vermediğini anlamak istiyordur. Okan'dan şirket meselesinin içyüzünü öğrenmeye çalışır. Civan ise bu kez yeni bir planı hayata geçirecektir.

 • Kazara Aşk izle
 • Kazara Aşk canlı izle
 • Kazara Aşk 8. bölüm izle
 • Kazara Aşk son bölüm izle
 • Kazara Aşk izle full
 • Kazara Aşk yeni bölüm izle
 • Kazara Aşk 8. bölüm izle full
<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!