• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
26 Ağustos 2021 Perşembe 09:17 | Son Güncelleme:

Kardeşlerim yeni sezon ne zaman? Atv Kardeşlerim dizisi yeni bölüm tarihi belli mi?

Kardeşlerim yeni sezon ne zaman" Atv Kardeşlerim dizisi yeni bölüm tarihi belli mi"

Kardeşlerim yeni sezonun ne zaman başlayacağına dair detaylar yoğun bir şekilde araştırılan konu başlıklarından oluyor. Atv'de yayınlanan dizi cumartesi akşamları izleyicileri ekran başına kilitliyordu. Eylül ayının yaklaşmasıyla beraber gündemde Kardeşlerim yeni sezon ne zaman? Atv Kardeşlerim dizisi yeni bölüm tarihi belli mi? sorusu geldi.

Atv'de ekrana gelen dizi Kardeşlerim her cumartesi akşamı seyircilerin karşısına çıkıyordu. Sezon finali yaparak izleyicilerine kısa bir süre veda eden yapımda her bölüm nefesler tutuluyor. Birçok dizinin eylül ayında başlamasıyla beraber akıllara Kardeşlerim yeni sezon ne zaman? Atv Kardeşlerim dizisi yeni bölüm tarihi belli mi? gibi sorular geldi. Konuya dair detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

KARDEŞLERİM YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kardeşlerim dizi için net bir tarih verilmedi. Dizinin yeni sezonunun eylül ayında başlaması bekleniyor. Detaylı bilgi gelince haberimize ekleyeceğiz.

KARDEŞLERİM SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Orhan yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Hayati tehlikeyi atlatır ancak çalışamayacak durumdadır. Şengül çaresiz soluğu Akif ve Nebahat 'de alır ama hayalini kurduğu desteği alamazken, üstüne ev sahibi Hilmi'nin kötü sürprizi tüm Eren ailesinin canını çok sıkar.

Bütün çocuklar birbirine destek olmak için hepsi bir koldan iş aramaya başlar. Akif'in Erhan için kurnaz planı Kadir'i ve herkesi çok zor duruma düşürürken, hayat Kadir, Asiye, Ömer ve Emel için artık daha da zordur...

KARDEŞLERİM KONUSU NEDİR?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel... Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar... Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

  • Kardeşlerim yeni sezon ne zaman
  • Kardeşlerim ne zaman başlıyor
  • Kardeşlerim dizisi
  • Kardeşlerim yeni bölüm tarihi
  • atv Kardeşlerim yeni sezon ne zaman
<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük  aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi