• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
27 Mayıs 2021 Perşembe 09:23 | Son Güncelleme:

Kardeşlerim dizisi 15. bölüm 2. fragmanı yayında! Kardeşlerim 15. bölümde sürpriz gelişme yaşanıyor!

Kardeşlerim dizisi 15. bölüm 2. fragmanı yayında! Kardeşlerim 15. bölümde sürpriz gelişme yaşanıyor!

Kardeşlerim dizisinin 15. yeni bölüm 2. fragmanı Atv izleyicisiyle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle takip edilen Kardeşlerim dizisi yeni bölüm detayları hayranları tarafından merak ediliyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı ekranların sevilen dizisi Kardeşlerim dizisinin 15. yeni bölüm 2. fragmanı ve detayları haberimizde.

Kardeşlerim 15. yeni bölüm 2. fragmanı ile aksiyon dozu yüksek sahneler yaşandı ve izleyiciden tam not aldı. Her yeni bölümde yeni bir olayın hakim olduğu dizide bu sefer de Kardeşlerim dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanıyor. İşte Kardeşlerim 15. yeni bölüm 2. fragmanından görüntüler...

Yönetmenliğini Serkan Birinci'nin, senaryosunu Gül Abus Semerci'nin kaleme aldığı Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisidir. Kardeşlerim 29 Mayıs Cumartesi akşamı Atv'de.

Başrollerini Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk'un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekrana getiriyor.

KARDEŞLERİM 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI

KARDEŞLERİM OYUNCU KADROSU

Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Kardeşlerim oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

KARDEŞLERİM DİZİSİ HİKAYESİ VE OYUNCULARI

Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda; Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Aylin Akpınar, Onur Seyit Yaran, Gözde Türker, Cihan Şimşek, Damlasu İkizoğlu, Melis Minkari yer alıyor.

KARDEŞLERİM AKİF ATAKUL KİMDİR?

42 yaşında. Dünyayı yönetebileceğine inanan, vicdan ve merhamet duygularından yoksun ama bir o kadar da tatlı dilli, ağzı laf yapan, şeytan tüylü bir adam. Kendi istekleri doğrultusunda, çıkarları için yapamayacağı şey, ezemeyeceği kural yok.

KARDEŞLERİM KADİR EREN KİMDİR?

19 yaşında. Dürüst, çalışkan, mesafeli bir delikanlı. Kardeşlerinin hem anası hem babası. Anne ve babasından ona tek emanet kalan kardeşlerini en iyi şekilde yetiştirmeye çabalayıp geleceğe hazırlarken; onları her şeyden koruyup kollayan evin büyük abisi.

KARDEŞLERİM ORHAN EREN KİMDİR?

37 yaşında. Merhametli ve iyi kalpli bir aile babası. Karısının, çocuklarının ve ona abisinden kalan yeğenlerinin gönlünü hoş edip, onlara kol kanat gerebilmek için sabah akşam çalışan iyi bir adam.

KARDEŞLERİM ŞENGÜL EREN KİMDİR?

37 yaşında. Uyanık, değişken, paraya fazla değer veren, cingöz bir kadın. Kocasının yeğenlerine belli bir mesafeden sahip çıkmaya çalışırken, her daim fırsatlardan da istifade etmeyi iyi bilen bir kadın.

KARDEŞLERİM SUZAN MANYASLI KİMDİR?

34 yaşında. Hoş, bakımlı ve çekici bir kadın. Kocasında bulamadığı sevgi ve şefkati dışarda ararken oldukça kırılan, yaşadıklarıyla kendini yeniden keşfedecek, geçmişin sırlarıyla yüzleşecek olan duygusal kadın.

KARDEŞLERİM NEBAHAT ATAKUL KİMDİR?

40 yaşında. Güzel, alımlı, bakımlı bir kadın. Kurduğu mutlu aile tablosu tehlikeye girdiğinde gözü kimseyi görmeyen, kendi ve çocukları için hayatı garantiye almak adına her şeyi göze alabilecek, cesur bir kadın.

KARDEŞLERİM ÖMER EREN KİMDİR?

17 yaşında. Duygusal ve hırslı bir çocuk. Zaman zaman kalbinin sesine hakim olamayıp, kendini kaybetse de, abisi Kadir'in sorumluluklarını hafifletmek için üstüne düşeni yapan bir çocuk.

KARDEŞLERİM ASİYE EREN KİMDİR?

17 yaşında. Sade, anaç, dürüst ve güçlü bir kız. Abileri ve küçük kız kardeşi Emel'e annelik yaparken, derslerine sıkı sıkı sarılan çalışkan bir kız. Üstelik sesi de çok güzel.

KARDEŞLERİM EMEL EREN KİMDİR?

6 yaşında. Sevgi dolu, sevimli, neşeli bir çocuk. Anne ve babasının özlemini hep kalbinde hisseden, abilerinin ve ablasının sözünden çıkmayan, oyun oynamayı seven uslu bir kız.

KARDEŞLERİM DORUK ATAKUL KİMDİR?

18 yaşında. Yakışıklı, sporcu, arkadaşları için hep lider olan zengin çocuğu. Her şeye tepeden bakmaktan çekinmeyen, insanları tiye almaktan rahatsız olmayan kibirli bir delikanlı.

KARDEŞLERİM HARİKA MANYASLI KİMDİR?

16 yaşında. Sahip olduklarını fazlasıyla farkında olup bununla övünen, bir takım psikolojik sıkıntılar yaşayan, ukalalığını bir güçmüş gibi kullanan ama özünde güçsüz bir genç kız.

KARDEŞLERİM OĞULCAN EREN KİMDİR?

18 yaşında. Komik, eğlenceli, öz güveni yüksek bir çocuk. Aşık olduğu kız için her türlü çılgınlığı yapıp, engel tanımayacak eğlenceli bir aşık, iyi bir dost, kuzeni Ömer için iyi bir sırdaş.

KARDEŞLERİM MELİSA ATAKUL KİMDİR?

17 yaşında. Sınıf ayırmadan herkese karşı içten, cana yakın ve duyarlı bir genç kız. Merhamet ve vicdan duygularına babasının aksine en yoğun şekilde hakim, aşık olmasıyla iyice hassaslaşan ince ruhlu bir aşık.

KARDEŞLERİM AYBİKE EREN KİMDİR?

17 yaşında. Hep sahip olduklarından fazlasının hayalini kuran, biraz kibirli, açık göz bir kız. Cesareti bazen başına iş açsa da çenesini tutmakta zorlanan, dobra ve hızlı düşünen bir karakter.

  • kardeşlerim 15 bölüm fragman
  • kardeşlerim
  • kardeşlerim atv haberleri
  • kardeşlerim yeni bölüm
  • kardeşlerim 15 bölüm 2 fragmanı
<p>Duygu Gecü Yüzseven'in sunduğu Sağlık Raporu programında Prof. Dr. Gürkan Arıkan sağlıklı doğumda

Kök hücre tedavisi hangi hastalıklara çare oluyor?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!