• $8,1464
  • €9,7297
  • 456.854
  • 1379.74
31 Mart 2021 Çarşamba 10:00 | Son Güncelleme:

Kardeşlerim 7. bölüm özeti, dizide neler oluyor? Kardeşlerim 7. yeni bölüm 2. fragmanı büyük beğeni topladı!

Kardeşlerim 7. bölüm özeti, dizide neler oluyor" Kardeşlerim 7. yeni bölüm 2. fragmanı büyük beğeni topladı!

Kardeşlerim dizisinin yayına giren 7. yeni bölüm 2. fragmanı şimdiden seyirciden büyük beğeni topladı. Yeni bölümün ilk fragmanındaki kaza sonrası yeni fragman ile yine Kardeşlerim dizisi kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine kavuştu. İşte Kardeşlerim 7. yeni bölüm 2. fragmanı ve dahası

Kardeşlerim 7. yeni bölüm 2. fragman izleyicisiyle buluştu. Yayınlandığı ilk günden itibaren konusu ile izleyicilerini etkilemeyi başaran Kardeşlerim dizisinin hikayesi ile büyük beğeni topladı. Peki Kardeşlerim 7. yeni bölümde neler olacak?

KARDEŞLERİM 7. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Yapımını NGM'nin, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği Kardeşlerim, duygu dolu sahneleriyle izleyenleri iyne ekrana kilitleyecek.

Dizinin ilk fragmanında Akif'in kaza geçirmesiyle gündeme bomba gibi düşerken, ikinci fragmanda ise Kardeşlerin bir arada söylediği ""Olmazsan olmaz büyümez çiçeklerim, Toprağım havalanmaz kurur gider bahçelerim..." şarkısı büyük ilgi gördü.

KARDEŞLERİM DİZİSİ KONUSU

Kardeşlerim, hayatın karşılarına çıkardığı tüm sorunların birlikte üstesinden gelmeye çalışan, her şeye rağmen kopmayıp, birbirlerinden güç alan dört kardeşin hikayesini konu ediyor.

Annelerini ve babalarını kazaya kurban veren dört kardeşin, amca ve yengesi tarafından da evlerine alınmayışı sonunda yarı aç, yarı tok bir kümeste yaşamlarını devam ettirmeye çalışmaları ekranlara geliyor. En küçükleri yaklaşık 6 yaşında olan kardeşlerden en büyükleri olan Kadir'in kardeşlerini okutmak ve yaşamlarına devam etmelerini sağlamak amacıyla canla başla mücadelesi dizide yer alıyor.

  • kardeşlerim
  • kardeşlerim 7 bölüm fragmanı
  • kardeşlerim yeni bölüm
<p>Peki, kod 29 olarak bilinen fedih kodunun kaldırılması ne  anlam ifade ediyor? Çalışma hayatından

Kod 29'un kaldırılması ne anlam ifade ediyor?

Osmanlı döneminde padişahların iftar sofralarını süsleyen yemekler

Petranboard'u kapan zirveye koştu

Muş'un yüksek kesimleri beyaz örtüyle kaplandı