• $8,2798
  • €10,01
  • 482.818
  • 1427.73
25 Nisan 2021 Pazar 10:00 | Son Güncelleme:

Kardeşlerim son bölüm kesintisiz, full izle! Kardeşlerim 10. bölüm izle tek parça!

Kardeşlerim son bölüm kesintisiz, full izle! Kardeşlerim 10. bölüm izle tek parça!

Cumartesi akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kardeşlerim dün akşam 10. yeni bölümüyle ekrana geldi. Birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmayan 4 kardeşin yürek burkan mücadelesini anlatan Kardeşlerim dizisi bu hafta yine seyircisini ekrana kilitledi. Dizinin yeni bölümünde; Doruk kendisine güvenmeyen Asiye'nin kalbini kazanmak için elinden geleni yapar. Orhan çocukları evden kovan, üstüne bir de paralarını alan Şengül'e çok kızgındır. İkilinin arası iyice açılır.

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Kardeşlerim dün akşam 10. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Hiç beklemedikleri bir anda hem anne hem de babasız kalan 4 kardeşin kalplere dokunan sıcacık hikâyesini anlatan Kardeşlerim dizisinde bu hafta yine heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde; Ömer, Akif'in para teklifini kabul edince Kadir'le arasında ipler gerilir. Evi terk eden Ömer nereye gideceğini bilmez haldeyken sürpriz bir davet alır....

KARDEŞLERİM 10. BÖLÜM İZLE


KARDEŞLERİM 10. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ömer, Akif'in para teklifini kabul edince Kadir'le arasında ipler gerilir. Evi terk eden Ömer nereye gideceğini bilmez haldeyken sürpriz bir davet alır.

Doruk kendisine güvenmeyen Asiye'nin kalbini kazanmak için elinden geleni yapar.

Orhan çocukları evden kovan, üstüne bir de paralarını alan Şengül'e çok kızgındır. İkilinin arası iyice açılır.

Ömer sıfırdan yükselerek, zengin olma hayallerine dalıp Akif'in yanında işe girer. Ancak kardeşlerinden uzakta, ait olmadığı bir dünyada zorlanır, eve geri döndüğünde herkesi şaşırtan bir gelişme olur.

KARDEŞLERİM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kardeşlerim, hayatın karşılarına çıkardığı tüm sorunların birlikte üstesinden gelmeye çalışan, her şeye rağmen kopmayıp, birbirlerinden güç alan dört kardeşin hikayesini konu ediyor.

Annelerini ve babalarını kazaya kurban veren dört kardeşin, amca ve yengesi tarafından da evlerine alınmayışı sonunda yarı aç, yarı tok bir kümeste yaşamlarını devam ettirmeye çalışmaları ekranlara geliyor. En küçükleri yaklaşık 6 yaşında olan kardeşlerden en büyükleri olan Kadir'in kardeşlerini okutmak ve yaşamlarına devam etmelerini sağlamak amacıyla canla başla mücadelesi dizide yer alıyor.

Gönül Dağı 25. bölüm izle tek parça! Gönül Dağı son bölüm kesintisiz izle!

Savaşçı 102. yeni bölüm izle tek parça! Savaşçı son bölüm full izle!

  • Kardeşlerim izle
  • Kardeşlerim son bölüm izle
  • atv Kardeşlerim izle
  • Kardeşlerim 10. bölüm izle
  • kesintisiz izle
  • Kardeşlerim full izle
<p> Zeytinburnu'nda, daha önce boşaltılan 5 katlı bina çöktü. Alınan bilgiye göre, Sümer Mahallesi'n

Zeytinburnu'ndaki binanın çökme anı saniye saniye kaydedildi

Yusufeli Barajı gövde inşaatında sona gelindi

Kahramanmaraş'ta heyelan sonrası oluşan Turkuaz Göl, turizme kazandırılacak

Mudanya Yat Limanı deniz salyasıyla kaplandı