• $ 6,0908
  • € 6,822
  • 251.294
  • 86.072
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kardeş Çocukları dizisinin 9.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kardeş Çocukları 9. Yeni bölüm fragmanı, son bölüm izleyici karşısına çıktıktan sonra araştırılan konular arasında yer alıyor. Kardeş Çocukları izleyici karşısına her hafta Pazar akşamları çıkıyor. Dizide yaşananlar büyük bir heyecanla takip ediliyor. Son bölümde Cemal’den kurtulmasına ramak kala yakalanan Umay’ın kaderi, Yıldırım’ın iki dudağının arasındayken, Reşat’ın da gelmesiyle işler sarpa sardı. Duyguları ve vicdanı arasında sıkışıp kalan Hayat ise, Volkan’a doğru cesur bir adım attı. İşte Kardeş Çocukları dizisinin son bölümünde yaşananlar…

Kardeş Çocukları son bölüm izleyici karşısına çıktıktan sonra yeni bölüm fragmanı için heyecan başlıyor. Kardeş Çocukları 9. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV’nin sevilen dizileri arasında yer almayı başaran yeni dizide heyecan giderek artıyor. Ümran, Umay ve Yıldırım arasında yaşanan olayların ardından Hayat, Volkan ve Hayal arasındaki çatışma da yakından takip edilmeye başlandı. Son bölümde Cemal’den kurtulmasına ramak kala yakalanan Umay’ın kaderi, Yıldırım’ın iki dudağının arasındayken, Reşat’ın da gelmesiyle işler sarpa sardı. Duyguları ve vicdanı arasında sıkışıp kalan Hayat ise, Volkan’a doğru cesur bir adım attı.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

KARDEŞ ÇOCUKLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.

KARDEŞ ÇOCUKLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM ÖZETİ

Cemal’den kurtulmasına ramak kala yakalanan Umay’ın kaderi, Yıldırım’ın iki dudağının arasındayken, Reşat’ın da gelmesiyle işler sarpa sardı.

 Umay, kendini kurtarmak için yeni bir girdabın içine düşerken, Ümran ise Cemal’le ilgili korkunç gerçeğe adım adım yaklaştı.

Diğer yanda, Hayal’in aşk itirafıyla sarsılan Volkan’ın verdiği karar, iki kızı da alt üst eden yeni bir dönemi başlattı.

 Ümran, Umay’ın sırlarından biriyle yüz yüze gelir ve düşman kardeşler arasındaki savaş kızıştı. Savaşın ortasında kalan Yıldırım, hem Reşat’ın hem de Cemal’in hedefindeydi.

 Duyguları ve vicdanı arasında sıkışıp kalan Hayat ise, Volkan’a doğru cesur bir adım attı. Ümran’ın Cemal’in mezarını açtırmak için harekete geçtiğini öğrenen Umay sonunda esaretten kurtulmanın yolunu buldu, fakat Cemal’in bambaşka bir planı vardı.

REYTİNGLERDE ZİRVEDE

“Kardeş Çocukları” altıncı bölümüyle ekrana geldi. Dizi, A/B sosyo ekonomik statüde yüzde 5,73 reyting ve yüzde 14,04 izlenme payı ile en çok izlenen dizi oldu.

Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Engin Alkan, Evrim Doğan, Elif Çakman, Handan Yıldırım, Batuhan Ekşi, Nilay Erdönmez’in başrolünü paylaştığı Kardeş Çocukları, her Pazar STAR TV’de

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Hafta sonu geldiğinde mutluluktan çıldıranlar aramızda mı?

´Hafta Sonu Geldi´ Sireni

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Adıyamanlı çobanın kayaç zannettiği denizkestanesi 85 milyon yıllık fosil çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları