• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
08 Mart 2021 Pazartesi 11:26 | Son Güncelleme:

‘Karaktersizsin' lafı ortalığı karıştırdı! Barış ve Doğan birbirine giriyor…

‘Karaktersizsin' lafı ortalığı karıştırdı! Barış ve Doğan birbirine giriyor…

Yurt dışındaki benzer yarışmalardan uyarlanan Survivor Türkiye 16 sezondur yayın hayatına devam ediyor. Bu sezon da hareketli geçen yarışmanın yeni bölümü bu akşam yayınlanacak. Aksiyonun bir an bile dinmediği Survivor 2021'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gerginliklerin yaşandığı takımlardan ünlüler adasında büyük bir kavga çıkıyor. Barış, kendisine "Karaktersizsin" diyen Doğan'ın üzerine koşuyor.

TV 8 ekranlarının heyecanla takip edilen yarışması Survivor 2021, bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Açlık ve aile özlemi ile sınanan yarışmacıların sinirleri iyice gerildi. Yarışmadaki gergin anlara alışmıştık ancak bu akşam ipler iyice gerilecek. Barış ve Doğan arasındaki 'Karaktersizsin' kavgası yeni bölüme damgasını vuracak gibi gözüküyor.

9. haftanın dokunulmazlık oyunları oynandı ve 2 oyunu da kaybeden gönüllüler takımı 3 eleme adayı çıkardı. Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde ise her iki takım bu defa ödül oyununda karşı karşıya gelecek. Ancak oyundan sonra ünlüler takımında sinirler geriliyor. Ünlüler takımı kampında Doğan'ın "Sen karakterini burada belli ediyorsun. Anladın mı?" sözleri karşısında Barış çok sinirleniyor.

Arkadaşlarının tutmakta zorlandığı Barış'ın "Ne karakterinden konuşuyorsun? Karakterden konuşma seni var ya..." sözleri karşısında ise Doğan "Karaktersizsin oğlum sen" diyerek herkesi şoke ediyor. Bu söz sonrası çılgına dönen Barış, kendisini tutan takım arkadaşlarından kurtularak Doğan'a saldırmak için koşmaya başlıyor. Tartışmalarda her türlü temasın yasak olduğu Survivor 2021'de ne olacağı ise yeni bölümde belli olacak.


<h3>Akupunktur Derneği Onursal Başkanı Dr. Murat Topoğlu iftarda tüketilmesi gereken besinleri AKŞAM

İftarda neler tüketmeliyiz?

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de