• $9,6125
  • €11,2034
  • 554.469
  • 1479.93
30 Eylül 2021 Perşembe 10:50 | Son Güncelleme:

Kanunsuz Topraklar oyuncu kadrosunda kimler var? Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor, konusu ne?

Kanunsuz Topraklar oyuncu kadrosunda kimler var" Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor, konusu ne"

Fox Tv'nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar bu akşam yayın hayatına merhaba diyecek. Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un, yönetmenliğini Faruk Teber'in, senaryosunu Zülküf Yücel'in üstlendiği dizi izleyicisini ekrana kilitleyecek. Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor, konusu ne? Kanunsuz Topraklar oyuncu kadrosunda kimler var? gibi soruların yanıtları tüm dizi takipçileri tarafından yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte tüm merak edilenler...

Fox Tv'nin yeni sezona damga vuracak olan yapımları arasında yer alan Kanunsuz Topraklar bu akşam izleyicisinin karşısına çıkacak. Başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin paylaştığı dizi farklı hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Kanunsuz Topraklar'da adalet arayan maden işçisi Davut'u Uğur Güneş, güçlü ve zengin bir hayata sahip olan Gülfem karakterini Esra Bilgiç canlandırıyor. İşte yeni dizi hakkında tüm merak edilenler...

KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU NE?

1939 yılında kömür şehri Zonguldak'ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban) adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik Bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik Bey'in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır.

Malik Bey'in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut'a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik Bey ise kızı Gülfem'i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.

KANUNSUZ TOPRAKLAR NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ön hazırlık süreci 9 ay süren, ilk bölüm çekimleri Zonguldak ve İstanbul'da gerçekleşen dizide 1939 Türkiye'si tüm gerçekçiliğiyle ekrana yansıyacak.

KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Dizinin başrolleri Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'ye; Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik ediyor.

  • Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor
  • Kanunsuz Topraklar nerede çekildi
  • Kanunsuz Topraklar konusu
  • Kanunsuz Topraklar oyuncuları
  • Kanunsuz Topraklar oyuncu kadrosu
  • Kanunsuz Topraklar hikayesi
<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük  aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi