• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
23 Eylül 2021 Perşembe 18:26 | Son Güncelleme:

Kanunsuz Topraklar ne zaman hangi kanalda yayına girecek? Kanunsuz Topraklar dizi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Kanunsuz Topraklar ne zaman hangi kanalda yayına girecek" Kanunsuz Topraklar dizi konusu nedir, oyuncuları kimler"

Kanunsuz Topraklar dizisi ilk bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Bomba etkisi yaratan tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren Kanunsuz Topraklar adlı dizi yayın tarihi belli oldu. Büyük merakla beklenen dizi ile ilgili internet araştırmalarına göre, "Kanunsuz Topraklar ne zaman hangi kanalda yayına girecek? Kanunsuz Topraklar dizi konusu nedir, oyuncuları kimler?" soruların yanıtları merak konusu oldu.

Kanunsuz Topraklar yayınlanan ilk tanıtım görüntülerinde aksiyon dozu yüksek sahneler yaşandı ve izleyiciden tam not aldı. Büyük heyecanla beklenen ve sezona damga vurması beklenen Kanunsuz Topraklar adlı dizide renkli karakterleri ile birbirinden farklı hikayeye yer verecek. Peki Kanunsuz Topraklar ne zaman hangi kanalda yayına girecek, dizi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin paylaştığı yeni sezonun en dikkat çeken dizilerinden birisi olan Kanunsuz Topraklar İlk Bölümüyle Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

KANUNSUZ TOPRAKLAR DİZİ KONUSU NEDİR?

1939 yılında kömür şehri Zonguldak'ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban)adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik bey'in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır.

Malik bey'in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut'a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik bey ise kızı Gülfem'i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.

Maden işçilerinin kurulu düzene isyanını anlatan bir hikayedir; "Kanunsuz Topraklar"...1940'ların Zonguldak'ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey'in kızı Gülfem ile Malik Bey'in madeninde işçi olarak çalışan Davut'un arasındaki imkansız aşkı konu alan Kanunsuz Topraklar başlıyor.

KANUNSUZ TOPLAKLAR DİZİSİNDE HANGİ OYUNCULAR VAR?

Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan, Ali Erkazan.

  • Kanunsuz Topraklar
  • Kanunsuz Topraklar oyuncuları kimler
  • Kanunsuz Topraklar dizi konusu nedir
<p>Şişli Ermeni Kabristanındaki anmaya Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu ve Kült

Markar Esayan'a vefa... 'Bugüne kadar geri adım atmadı, Markar yalnız değildir'

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi