• $9,4446
  • €11,0237
  • 540.9
  • 1455.42
30 Eylül 2021 Perşembe 09:37 | Son Güncelleme:

Kanunsuz Topraklar'da neler olacak? Kanunsuz Topraklar 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanunsuz Topraklar'da neler olacak" Kanunsuz Topraklar 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Tanıtımları ile büyük beğeni toplayan Kanunsuz Topraklar, 1939 Türkiye'sinde Davut (Uğur Güneş) adlı maden işçisinin kurulu düzene isyanını ve kendisinden farklı bir hayata doğan Gülfem'le (Esra Bilgiç) yaşadığı fırtınalı aşkı konu ediniyor. Dizinin ilk bölümü bu akşam ekrana geliyor. Peki, Kanunsuz Topraklar 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanunsuz Topraklar'da neler olacak?

Kanunsuz Topraklar 2. bölüm fragmanı izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un, yönetmenliğini Faruk Teber'in, senaryosunu Zülküf Yücel'in üstlendiği dizi ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Güçlü oyuncu kadrosu, çarpıcı hikayesi ve görkemli prodüksiyonuyla dikkat çeken dizinin yeni bölümleri de heyecanla bekleniyor. Peki, Kanunsuz Topraklar 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanunsuz Topraklar'da neler olacak?

KANUNSUZ TOPRAKLAR 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU NEDİR?

1939 yılında kömür şehri Zonguldak'ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban)adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik bey'in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır.

Malik bey'in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut'a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik bey ise kızı Gülfem'i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir. Maden işçilerinin kurulu düzene isyanını anlatan bir hikayedir; "Kanunsuz Topraklar"...

KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCU KADROSU

Yeni sezonda FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizinin başrolleri Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'ye; Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik ediyor.

  • Kanunsuz Topraklar
  • Kanunsuz Topraklar 2. bölüm fragmanı
  • Kanunsuz Topraklar yeni bölüm
  • Kanunsuz Topraklar hangi kanalda
  • Kanunsuz Topraklar fragman
  • Kanunsuz Topraklar 2. fragman
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu