• $9,3031
  • €10,8361
  • 529.155
  • 1429.85
6 Ekim 2021 Çarşamba 09:44 | Son Güncelleme:

Kalp Yarası 15.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalp Yarası 15. bölümde Ayşe, Ferit'i affedebilecek mi?

Kalp Yarası 15.yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kalp Yarası 15. bölümde Ayşe, Ferit'i affedebilecek mi"

Kalp Yarası dizisi 15. bölüm fragman görüntüleri şimdiden büyük ilgi gördü. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisi Kalp Yarası 15. bölümünde izleyiciyi büyük bir sürpriz bekliyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı hikayesi ile yayınlandığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kalp Yarası dizisinin 15. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde.

Kalp Yarası dizisi 15. yeni bölüm fragmanı ATV izleyicisiyle buluştu. Yapımını Süreç Film'in üstlendiği, genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu'nun imzasını taşıyan Kalp Yarası 15. yeni bölümünde Ferit, Ayşe'nin suçsuzluğunu ispat etmeye çalışırken farkında olmadan daha büyükbir kırgınlığı yol açtı. Zirvedeki yerini kimseye kaptırmayan Kalp Yarası, heyecan dolu 15. bölümü ile önümüzdeki hafta kaldığı yerden devam edecek.

Başrollerini Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran'ın paylaştığı Kalp Yarası dizisi yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de atv'de!

KALP YARASI 15. BÖLÜM FRAGMANI

KALP YARASI DİZİ KONUSU NEDİR?

Antakya'nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit(Gökhan Alkan) ve Ayşe'nin(Yağmur Tanrısevsin) yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alan dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu'nun imzasını taşıyor.

KALP YARASI DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper.

KALP YARASI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ferit, Ayşe'nin avukatı olarak mahkemede Ayşe'nin suçsuzluğunu ispat etti ancak Ayşe'yi savunurken farkına varmadan daha büyük bir kırgınlığa yol açtı. Serbest kalan Ayşe'nin bir süre daha Antakya'dan ayrılmaması gerekiyordu. Kendine Ferit'ten ayrı bir hayat kurmaya çalışan Ayşe, önce bir ev tutup ardından iş aramaya başladı. Ancak hapisten çıktığı için işi hiç kolay değildi.

Mahkeme çıkışında Ayşe'nin söyledikleri yüzüne tokat gibi çarpan Ferit, Ayşe ve Baha hakkında kendisine söylenenlerin peşine düştü. Ferit, Ayşe'nin Baha ile nişanlı olmadığını ve Hande'nin gösterdiği fotoğrafların sahte olduğunu öğrenince büyük bir pişmanlık yaşadı. Ayşe'den özür dilemek ve kendini affettirmek isteyen Ferit, Ayşe'nin karşısına çıktı.

Yaman, planlarını bir bir uygulamaya koyarken otel inşaatı ile ilgili hem Azade hem de Sinan'ı etkilemeyi başardı. Adnan'ın hemşiresi olarak konağa yeni gelen kişinin Feraye'ye çok benzemesi ise Bahtiyar'ın oyununun bir parçasıydı.

Azade ve Ferit arasındaki gerilim devam ederken, Ferit'in Ayşe'nin yanında olması Azade'yi çılgına çevirdi. Suçsuz olduğunu bilmesine rağmen Ayşe'yi asla gelini olarak kabul etmeyen Azade, Ayşe'ye imzalaması için boşanma protokolünü verdi.

Ayşe'ye kendini affettirdiğini düşünen Ferit ise Ayşe'nin verdiği boşanma protokolünü görünce büyük bir şok yaşadı.

Hande'nin, Ayşe ve Ferit'i ayırmak için oynadığı oyunlar işe yaramadı ve üstüne üstlük Ayşe de Ferit de ona ağır bir dille meydan okudular. Hande, Yaman'ın kendisine verdiği dersle iyice sarsıldı ve zaten kırılgan olan ruh hali daha da kötüye gitti. Psikolojik olarak iyice dibe vuran Hande, herkesin hayatını kökünden değiştirecek bir adım attı.

  • Kalp Yarası
  • Kalp Yarası dizisi
  • Kalp Yarası 15 bölüm fragmanı
  • Kalp Yarası atv
  • Kalp Yarası son bölüm
  • Kalp Yarası yeni bölüm fragman
<p class=''>CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaorğlu  dostları tarafından iyice köşeye sıkıştırıldı. Açı

HDP'den Millet İttifakı'na Öcalan şartı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu