• $9,5355
  • €11,1472
  • 552.771
  • 1522.04
15 Eylül 2021 Çarşamba 09:48 | Son Güncelleme:

Kalp Yarası 12. bölümde izleyiciyi neler bekliyor? Kalp Yarası 12.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Yarası 12. bölümde izleyiciyi neler bekliyor" Kalp Yarası 12.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Kalp Yarası 12. yeni bölüm fragmanı dizi izleyicileri tarafından heyecanla bekleniyor. Dizideki oyuncuların başarılı performansları ve çiftin büyüleyici uyumu büyük beğeni toplarken yeni gelişmeler yakından takip ediliyor. Bomba etkisi yaratan tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren Kalp Yarası 12. yeni bölüm fragmanı yayına girip girmediği araştırılmaya başlandı. Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen Kalp Yarası 12. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detaylarına ilişkin yeni gelişmeleri bu haberimizden takip edebilirsiniz.

Kalp Yarası dizisi 11. son bölümüyle Pazartesi akşamı ekrana geldi. Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizi Kalp Yarası 12. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Kalp Yarası dizisi son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragman bilgilerine ilişkin yeni gelişmeler haberimizde.

Başrollerini Gökhan Alkan; Yağmur Tanrısevsin; Merve Çağıran; Toprak Can Adıgüzel; Mahir Günşiray; Şenay Gürler'in paylaştığı Kalp Yarası dizisi 12. yeni bölümü ile 20 Eylül Pazartesi akşamı Atv'de.

KALP YARASI 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yapımını Süreç Film'in üstlendiği dizi Kalp Yarası 12. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman görüntüleri yayına girer girmez haberimizdeki yerini alacaktır.

KALP YARASI DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Her bölümde yeni bir olayın hakim olduğu Kalp Yarası dizisinde bu sefer de; Ferit ve Ayşe gerçekten karı koca olmanın keyfini yaşarken, Baha'nın ortaya çıkıp "Ayşe benim eski nişanlım" demesiyle her şey alt üst olur. Ayşe'nin kendisine yalan söylediğini anlamasıyla hayal kırıklığına uğrayan Ferit, bir karar aşamasındadır. Ayşe ise her şeyden habersiz, aşkın büyüsüne kapılmış haldedir. Ancak Ferit'in verdiği karar onun da hayatını alt üst edecektir.

Hande, Ayşe'den kurtulmuş olmanın sevincini yaşamaktadır. Ancak Baha tehlikesi henüz ortadan kalkmamıştır. Bu durumun farkında olan ve iyice köşeye sıkışan Hüseyin bir karar alır. Bu karar Ayşe ve Ferit'in hayatını tümüyle değiştirecektir.

Adnan'ın yaşadığı sağlık problemi ise konakta ve şirketteki tüm dengeleri değiştirir. Geçmişin sırlarıyla birlikte Sancakzadelerin hiç bilmedikleri bir düşman kendini gösterir.

<p>28 Şubat zihniyetinin Türkiye'ye  yaşattıklarını hatırlattı. Ayrımcılığın nefret suçu olduğunu vu

“O günler hala hafızamızda”

Kahramanmaraş'ın cips tarhanası Avrupa ülkelerine ihraç ediliyor

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Şuşa'da Cıdır Ovası'nda şehitler için dua etti

İnkaya kazıları Paleolitik dönem insanlarının göçlerine ışık tutacak