• $ 5,3266
  • € 6,0458
  • 229.22
  • 101.971
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kalbimin Sultanı oyuncuları Anna Sultan kimdir, kaç yaşında? Alexandra Nikiforova nereli?

Kalbimin Sultanı Anna Sultan kimdir kaç yaşında sorusu araştırılıyor. Aleksandra Nikiforova nereli? Star TV’de yayınlanmaya başlayan dizinin oyuncuları arasında Ali Ersan Duru, Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncel Salman, Taner Rumeli, Bülent Seyran, Sadi Celil Cengiz gibi isimler bulunuyor. Alexandra Nikiforova, dizisinin ekranda fragmanları döndüğü an güzelliğiyle dikkat çekti. Bozuk Türkçesi, bir dönem dizisinde oynayacak olması ve yurtdışından gelmesi, akıllara ‘Yeni Meryem Uzerli mi doğuyor?’ sorusunu getirdi. II. Mahmud dönemini anlatan ‘Kalbimin Sultanı’ dizisinin, adını ileride sıkça duyacağımız başrolü Alexandra Nikiforova ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Alexandra Nikiforova, 1993 yılında dünyaya geldi. 15 yaşından beri, Sevastopol tiyatrosunun tam teşekküllü bir oyuncusu oldu ve bir süre sonra özel bir tiyatronun grubuna katıldı. İlk ciddi oyunculuk deneyimini de bir Rus yapımı olan 2014 yılında Otpusk po Raneniju isimli proje ile gerçekleştirdi. 2010 yılında Sasha Nikiforov oyunculuk öğrencisi oldu. Detaylar haberimizde sizlerle.

x

Kalbimin Sultanı oyuncuları arasında yer alan Anna Sultan’ın hayatı merak ediliyor. Anna Sultan kimdir, kaç yaşında, nereli? Star TV’de Çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin oyuncuları başrollerini Ali Ersan Duru ve Aleksandra Nikiforova paylaşıyor. Kalbimin Sultanı projesinde ikiliye, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncel Salman, Taner Rumeli, Bülent Seyran, Sadi Celil Cengiz başta olmak üzere Rusya’da birçok önemli projede yer almış Shcherbina Dmitry, Rudensky Andrey, Sokolovsky Alexander gibi Rus ve Türk başarılı oyuncular eşlik ediyor. Bir Osmanlı Hükümdarı ile bir Rus kızının masalını anlatan Kalbimin Sultanı’nda ilkel bulduğu hareme muhbir olarak girmek zorunda kalan Anna, ancak masallarda yaşanacak büyük bir aşkın eline düşer... Maya Productions International’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal ve Atilla Ünsal kaleme alıyor. Alexandra Nikiforova, 1993 yılında dünyaya geldi. 15 yaşından beri, Sevastopol tiyatrosunun tam teşekküllü bir oyuncusu oldu ve bir süre sonra özel bir tiyatronun grubuna katıldı.  İlk ciddi oyunculuk deneyimini de bir Rus yapımı olan 2014 yılında Otpusk po Raneniju isimli proje ile gerçekleştirdi. 2010 yılında Sasha Nikiforov oyunculuk öğrencisi oldu. Detaylar haberimizde sizlerle.

ALEKSANDRA NİKİFOROVA KİMDİR?

Alexandra Nikiforova, 1993 yılında dünyaya geldi. 15 yaşından beri, Sevastopol tiyatrosunun tam teşekküllü bir oyuncusu oldu ve bir süre sonra özel bir tiyatronun grubuna katıldı.  İlk ciddi oyunculuk deneyimini de bir Rus yapımı olan 2014 yılında Otpusk po Raneniju isimli proje ile gerçekleştirdi.

2010 yılında Sasha Nikiforov oyunculuk öğrencisi oldu. Ailesel nedenlerden dolayı Moskova'ya taşındı ve yüksek tiyatro okuluna transfer oldu. Daha sonra Leningrad 46, Kumir ve Doktor Richter isimli projelerde rol aldı. Alexandra Nikiforova'nın eşi de sinema ile doğrudan bir ilişki içerisindedir.

KALBİMİN SULTANI KONUSU

Biri Hükümdar, diğeri Batılı, özgürlüğüne düşkün bir Rus kızı... Mahmud ve Anna... Eşine masallarda rastlanacak bir aşk masalı … Bir Osmanlı Hükümdarı ile bir Rus kızının masalını anlatan Kalbimin Sultanı’nda ilkel bulduğu hareme muhbir olarak girmek zorunda kalan Anna, ancak masallarda yaşanacak büyük bir aşkın eline düşer...

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Pendik’te iddiaya göre aralarında alacak verecek meselesi olan şahısların kavgası kanlı bitti. Alaca

Silahla yaralanan kişiyi yerde defalarca tekmeledi

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Kahraman şehit Ömer Halisdemir 45 yaşında!

Borda verim 2 bin kata çıktı

Maksat Yarışmak Olsun - 15 Şubat 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - 15 Şubat 2019