• $8,635
  • €10,3057
  • 494.27
  • 1409.85
23 Mayıs 2021 Pazar 10:19 | Son Güncelleme:

Kahraman Babam konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? Kahraman Babam ne zaman başlayacak?

Kahraman Babam konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var" Kahraman Babam ne zaman başlayacak"

Dramatik hikayesi ve nefesleri kesecek aksiyon sahneleriyle izleyiciyi sürükleyici bir hikayenin içine çekecek olan 10. Ev imzalı Kırmızı Kamyon dizisinde isim değişikliği yaşandı. Çok yakında yeniden izleyicisi ile buluşacak dizinin ismi Kahraman Babam olarak değiştirildi. Kahraman Babam konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? Kahraman Babam ne zaman başlayacak? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor.

10. Ev'in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi 'Kahraman Babam'ın seyirciyle buluşmasına çok az kaldı. Kırmızı Kamyon adıyla duyurulan, kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelesinin yanı sıra bir babanın kızına kavuşma hikayesini konu alan dizi Kahraman Babam ismiyle yoluna devam edecek. Peki, Kahraman Babam konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? Kahraman Babam ne zaman başlayacak? İşte tüm merak edilenler...

KAHRAMAN BABAM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kahraman Babam dizisi 14 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de izleyicisinin karşısına çıkacak.

KAHRAMAN BABAM KONUSU NE?

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken 'Kahraman Babam' bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getirirken, kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini göstererek aksiyon dolu sahnelere imza atmaya hazırlanıyor.

KAHRAMAN BABAM OYUNCULARI KİMLER?

Sema Ergenekon'un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya'nın kaleminin Osman Kaya'nın rejisiyle buluştuğu 'Kahraman Babam'ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim bir araya geliyor.

  • Kahraman Babam ne zaman
  • Kahraman Babam konusu
  • Kahraman Babam oyuncuları
  • Kahraman Babam oyuncu kadrosu
  • show Kahraman Babam
<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Katar Ekonomi Forumu' etkinliğine video mesajla hitap etti. Koronav

Başkan Erdoğan: Türkiye'nin yerli aşısı tüm insanlığın aşısı olacak

İstanbul'da DEAŞ operasyonu: 32 kişi gözaltına alındı

Çivi ve teller Ağrılı filografi sanatçısının elinde hayat buluyor

Bayburt'un ıssız meraları devlet desteğiyle alınan koyunlarla şenlendi