• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
20 Nisan 2021 Salı 10:54 | Son Güncelleme:

Kağıt Ev Cihan kimdir? Kağıt Ev'in Cihan'ı Erdal Beşikçioğlu kaç yaşında, aslen nereli?

Kağıt Ev Cihan kimdir" Kağıt Ev'in Cihan'ı Erdal Beşikçioğlu kaç yaşında, aslen nereli"

Star Tv'nin yeni dizisi Kağıt Ev bu akşam ilk bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Yapımını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu Kağıt Ev dizisinin güçlü oyuncu kadrosu da dikkat çekti. Dizide Cihan karakterine Erdal Beşikçioğlu hayat veriyor. Peki, Kağıt Ev Cihan kimdir? Kağıt Ev'in Cihan'ı Erdal Beşikçioğlu kaç yaşında, aslen nereli? İşte hakkında tüm merak edilenler...

Star'ın yeni dizisi Kağıt Ev, bu akşam ilk bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken Kağıt Ev dizisinde Cihan karakterini Erdal Beşikçioğlu canlandıracak. Peki, Kağıt Ev Cihan kimdir? Kağıt Ev'in Cihan'ı Erdal Beşikçioğlu kaç yaşında, aslen nereli? İşte Erdal Beşikçioğlu'na dair tüm merak edilenler...

KAĞIT EV CİHAN KİMDİR?

Evli 3 çocuk sahibidir. Çocuklarına düşkün bir babadır. Çok iyi bir konuşmacı ve tam bir kitap kurdudur. Kıvrak zekâsı ile herkesi kendisine hayran bırakır. Hisleri çok kuvvetlidir. Emniyet Olay Yeri ekibinin gönüllü yardımcısıdır. Hukuk fakültesinde yeni profesör olan başarılı bir akademisyendir.

KAĞIT EV'İN CİHAN'I ERDAL BEŞİKÇİOĞLU KİM?

Dizide Cihan karakterine Erdal Beşikçioğlu hayat veriyor.

Erdal Beşikçioğlu, 5 Ocak 1970 yılında, Ünyeli bir baba ve Ankaralı bir annenin ilk çocuğu olarak Ankara'da dünyaya geldi. Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji'nde tamamladı. İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesi'nden mezun oldu. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'na girdi.

Konservatuar eğitimi sırasında "William Guskill" ile yaratıcı drama üzerine atölye çalışmalarına katıldı. 1993 yılında mezun oldu ve aynı yıl Devlet Tiyatroları'nda oyuncu olarak göreve başladı. 1995-96 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda müdür vekili olarak görev aldı. Halen Ankara Devlet Tiyatrosu'ndaki görevine devam etmektedir. Elvin Beşikçioğlu ile evlidir. Bir kızı ve bir oğlu vardır. Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın yeğenidir.

Kağıt Ev Cemre kimdir? Kağıt Ev'in Cemre'si Helin Kandemir kaç yaşında, nereli?

  • Kağıt Ev Cihan kimdir
  • Kağıt Ev Cihan kim
  • Erdal Beşikçioğlu kimdir
  • Erdal Beşikçioğlu kaç yaşında
  • Erdal Beşikçioğlu aslen nereli
  • kağıt ev Erdal Beşikçioğlu
<p>İçişleri Bakanlığı, valiliklere 'Kademeli Normalleşme Tedbirleri' konulu genelge gönderdi. Detayl

Kademeli normalleşme süreci başlıyor

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı