• $ 5,7581
  • € 6,3513
  • 272.38
  • 103781
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kadın 68. son bölümde neler yaşandı? Kadın 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte fragman

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kadın yine heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin son bölümünü izleyen vatandaşlar “Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?” aramasını yapmaya başladı. Özellikle son bölümleri ile duygusal anlar yaşanan dizide Sarp’ın sağlık durumu ve hayatı dizi izleyenleri merak içinde bıraktı. Annesini henüz yeni kaybeden Bahar eski kocasını tekrar kaybetme düşüncesiyle nasıl başa çıkacağını düşünüyor. Haberimiz içerisinden Kadın 68. son bölüm özetine ulaşabilirsiniz

Kadın yeni bölüm fragmanı dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Kadın dizisinin son bölümlerinde yaşanan olaylar sonra izleyiciler “Sarp öldü mü?” sorusunu aratmaya başladı. Başrollerini Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı dizi son bölümleri ile izleyicilerin nefesini kesmeyi başardı. Son bölümde Sarp’ın durumunun kötüye gitmesiyle beraber Bahar perişan oluyor. Peki, Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı…

KADIN 69. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KADIN 68. SON BÖLÜM ÖZETİ

Sarp’ın durumunun kötüye gitmesiyle beraber Bahar darmadağın olmuştur. Annesini henüz yeni kaybetmişken eski kocasını tekrar kaybetme düşüncesiyle nasıl başa çıkacağını bilemez. Çocukları daha yeni babalarına kavuşmuşken tekrar bir ölüm acısı mı yaşayacaktır?

Hatice’nin yokluğuna hala alışamayan Enver ise hayali konuşmalarına devam etmektedir. Şirin, en son babasını kendi kendine konuşurken gördüğünde onun için endişelenmeye başlamıştır. Enver’in bu olay yüzünden başına gelecek kötü bir olayla ise herkes tekrar büyük bir paniğe kapılacaktır.

KADIN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KADIN DİZİSİ KONUSU

Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan (7) ve Doruk (4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

 

 

 


İşte Başkan Erdoğan´ın ABD´de Trump´a İzlettiği O Video

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Akraba olduğunu bilmediğiniz ünlüler

Eve gizlice girdi, görünümüyle herkesi şaşırttı