• $ 6,1397
  • € 6,6796
  • 324.991
  • 114365
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kadın son bölüm izleme linki! Sarp ölüyor mu? Kadın 68.bölüm fragmanı yayında!

Kadın yeni bölüm fragmanı son bölümün bitmesinin hemen ardından aratılmaya başladı. Fox Tv’nin sevilen dizisi Kadın, Salı akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Başrollerini güzel oyuncu Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın üstlendiği dizi yayınlandığı ilk günden beri büyük beğeniyle izleniyor. Bahar’ın Şirin’in itirafından sonra Sarp’ı affetmesi üzerine ise herkes büyük bir şaşkınlık içine girmiştir. Beraber tekrar eski günlerdeki gibi hayaller kurmaya başlar ve aşklarını yaşamaya devam ederler. Peki, Kadın 68. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte yanıtı

Kadın yeni bölüm fragmanı yayında! Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kadın son bölümüyle yine izleyicisini ekran başına kilitlemeyi başardı. Son bölümde Hatice’nin ölümünden sonra Şirin ve Enver darmadağın olmuş ve evde bile kalmak istememektedir. Her yerde Hatice’nin izi olması onlara zor anlar yaşatır. Her türlü çevresel faktör de Şirin’in psikolojisini olumsuz yönde etkilemektedir. Haberimiz içerisinden Kadın son bölüm özetine ulaşabilirsiniz

KADIN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KADIN 67. SON BÖLÜM ÖZETİ

Hatice’nin ölümünden sonra Şirin ve Enver darmadağın olmuş ve evde bile kalmak istememektedir. Her yerde Hatice’nin izi olması onlara zor anlar yaşatır. Her türlü çevresel faktör de Şirin’in psikolojisini olumsuz yönde etkilemektedir.

Bahar’ın Şirin’in itirafından sonra Sarp’ı affetmesi üzerine ise herkes büyük bir şaşkınlık içine girmiştir. Beraber tekrar eski günlerdeki gibi hayaller kurmaya başlar ve aşklarını yaşamaya devam ederler. Sarp’ın birdenbire hastane odasında uyanmaması ise Bahar’a korku dolu anlar yaşatır. Eski kocasına yeni kavuşmuşken tekrar onu kaybetme düşüncesi bile onu deliye çevirmektedir. Her şey daha yeni yoluna girmişken Bahar tekrar bir ölüm acısı mı yaşayacak yoksa her şeye kaldığı yerden devam mı edecektir?

KADIN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KADIN DİZİSİ KONUSU

Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan (7) ve Doruk (4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.


<p>Elazığ’da Sivrice ilçesi merkezli 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından çalışmalarda sona ya

Elazığ'a TOKİ damgası! 1 ayda temeller atılıyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

CHP, Sabahattin Ali'yi neden hedef aldı? İşte o yazısı...

Saraybosna'nın ilk illüzyon müzesi, sıra dışı yapısıyla ilgi odağı oldu