• $8,0828
  • €9,6893
  • 458.775
  • 1407.52
26 Şubat 2019 Salı 13:38 | Son Güncelleme:

İstanbullu Gelin dizisinde Fikret ve İpek boşanıyor

İstanbullu Gelin dizisinde Fikret ve İpek boşanıyor

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisinde bulunan linl üzerinden ulaşabilirsiniz.

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisinde bulunan linl üzerinden ulaşabilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN 72. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Faruk, Adem'le beraber hastaneye gittiğinde ondaki değişimi fark ediyor. Adem'e iyi bir baba olacağını söyleyen Faruk, Bir kardeşini kaybetmektense iki kardeşini birden kazanmak istediğini söylüyor. Adem bu sözleri şaşkınlıkla karşılıyor.

DİLARA'YA SÜRPRİZ KARŞILAMA

Dilara yanında Süreyya ve teyzesi ile bebeğinin mutluluğunu yaşıyor. Adem de bebeğini hoşgeldin umudum diye karşılıyor. Dilara'nın yaşayacağı mutluluk bununla da sınırlı kalmıyor. Eve gittiğinde Boran kadınlarının onun için hazırladığı sürprizi görüyor. Süreyya Dilara'ya kavuştuğu için artık geleceğe daha umutla bakıyor.

ESMA, ADEM'İ GEÇMİŞLE YÜZLEŞTİRİYOR

Esma Sultan, sürpriz karşılama sonrasında artık baba olan Adem'i karşısına alıp konuşuyor. Geçmişten dem vuran Esma, ‘daha bir günlükken ona birini zarar verdiğini düşünebiliyor musun?' diyor. Adem bu şekilde bir ders daha alıyor. Hem de hiç ummadığı bir isimden.

FARUK: BUNU İLK KEZ HİSSETTİM

Faruk'un Adem'e olan teklifi Boran erkeklerini bir masada topluyor. Fikret, Osman, Faruk ve Adem unutulmaz bir gece yaşıyor. Faruk ‘ilk kez onunla aramda kardeşlik bağı hissettim' diyor. Ayrıca Esma'ya Adem'e bir şans daha vermek istediğini söylüyor. Adem ise baba olma fikri ile baş etmeye çalışıyor. Ayrıca bebeğinin gelişinin mutluluğunu Güneş'le de paylaşıyor. Güneş bebeğin fotoğrafını görünce çok mutlu oluyor.

OSMAN AŞKA KAPILIYOR

Osman evde çalışan bakıcıya doğru bir adım atıyor. Bakışları sözleri ile kafa karışıklığını da gözler önne seriyor. ‘Aşktan hiç korkulur mu?' sözü de ona ilk adımı attırıyor.

FİKRET'TEN İPEK'E ADIM

Fikret, kardeşleriyle yeniden kurduğu bağa rağmen mutlu hissetmiyor. Çünkü bir yanı eksik. İpek'e mesaj atarak ona bir şans daha vermesini istiyor. ‘Yeni baştan olmaz mı?' diye soruyor.

İSTANBULLU GELİN KONUSU

Anne, Baba sevgisinden mahrum kalmış hayatın yükünü genç yaşlarda süslemiş güzel bir kız olan Süreyya'nın aniden karşısına çıkan karizmatik, zengin iş adamı Faruk'a aşık olarak Bursa'ya gelin gitmesiyle başlayan bir aşk hikayesidir. Özgürlüğüne düşkün modern bir hayata alışmış olan Süreyya ve geleneklerine duyarlı olan Faruk'un aşkı daha ilk dakikadan itibaren çeşitli sınavlardan geçer. Süreyya aynı konağın altında birlikte yaşadığı kayınvalidesi Esma, eltisi İpek ve kocasının sorunlu kardeşi Fikret'le başa çıkmaya çalışırken Faruk ise hiç beklemediği sürpriz bir düşmanla çatışacaktır.

<p>Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, 'Kanada'nın S/İHA'larımızın adeta destan yazdığı 'Karab

S/İHA'lar için ambargo tartışmaları

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı