• $8,4604
  • €10,2721
  • 499.846
  • 1441.33
28 Mart 2018 Çarşamba 11:04 | Son Güncelleme:

İstanbullu Gelin dizisinde Faruk ve Osman yüzleşiyor

İstanbullu Gelin dizisinde Faruk ve Osman yüzleşiyor

İstanbullu Gelin izleyici karşısına her hafta Cuma akşamı ekrana geliyor. Dizide yaşananlar sevenleri tarafından merak ediliyor. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merakla araştırılıyor.

Son bölümlerde Faruk bir rastlantı sonucu Osman’ın Süreyya’ya karşı olan hislerini öğrendi. Faruk en sevdiği kardeşi ile ilgili böyle bir şey duyunca neye uğradığını şaşırdı. İki kardeş arasında yüzleşme kaçınılmazdır. Süreyya ise Dilara ile olan kırgınlığın büyük üzüntüsünü yaşarken Emir’le ilgili beklenmedik bir gelişme gerçekleşecektir. 

İSTANBULLU GELİN 43. BÖLÜM FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Faruk ve Osman için yüzleşme kaçınılmazdır!

Adem’in intiharı ve ardındaki gerçek Süreyya ve Dilara arasında gerilim yaratırken büyük kırılma Boranlar arasında yaşanır. Mektubun Faruk, Esma ve Süreyya arasında sır olarak saklanmış olması diğerlerinin tepkisine neden olur. Fikret için ise artık dengeler tamamen değişmiştir. Osman ve Burcu’nun konuşmasına istemeden şahit olan Faruk duyduklarından dolayı büyük hayal kırıklığı içerisindedir. İki kardeş arasında yüzleşme kaçınılmazdır. Süreyya ise Dilara ile olan kırgınlığın büyük üzüntüsünü yaşarken Emir’le ilgili beklenmedik bir gelişme gerçekleşecektir

<p>Libya açıklarında batmak üzere olan şişme bottaki 97 düzensiz göçmen, bölgedeki Deniz Kuvvetleri

MSB duyurdu: Mehmetçiğin dikkati faciayı önledi

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı

İşgalci İsrail, içlerinde hamile bir kadınında bulunduğu ailenin tüm fertlerini öldürdü

Mehmetçiğin dikkati Doğu Akdeniz'de faciayı önledi