• $8,3676
  • €10,2619
  • 502.297
  • 1459.57
28 Mart 2018 Çarşamba 10:47 | Son Güncelleme:

İnsanlık Suçu oyuncuları kim, konusu ne? İnsanlık Suçu dizi müziği kim söylüyor?

İnsanlık Suçu oyuncuları kim, konusu ne" İnsanlık Suçu dizi müziği kim söylüyor"

İnsanlık Suçu dizisi oyuncuları, konusu ve dizi müzikleri araştırılıyor. İnsanlık Suçu ne zaman, hangi kanalda izlenecek? Kanal D yeni dizileri televizyon izleyicileri ile buluşturmaya devam ediyor. Farah Zeynep Abdullah ve Ömer Berk Cankat’ın başrollerini paylaştığı Gülizar dizisine final kararı alınmasının ardından yeni başlayacak olan İnsanlık Suçu’nun cumartesi akşamları yayınlanacağı duyuruldu. Başrollerini Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Deniz Uğur, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı dizinin senaryosu Can Sinan kaleme alırken, yönetmenliğini ise Barış Yöş üstleniyor. Adana’da yaşayan fakir ve hırslı bir genç olan Cemal’in, para ve güç için neleri feda edebileceğinin hikayesinin anlatıldığı dizi “İnsanlık Suçu”nun genel hikayesi ve künyesi şöyle; Adana’nın yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Cemal, garsonluk yaparak tüm ailesine bakmaya çalışmaktadır. Detaylar haberimizde sizlerle.

İnsanlık Suçu oyuncuları, konusu ve dizi müzikleri merak ediliyor. İnsanlık Suçu dizisine çalan şarkı kimin? Yayınlanan bazı dizilerin final yapması ile beraber kanallar yeni dizileri yayın hayatına başlatmaya devam ediyor. Cumartesi akşamları yayınlanan Gülizar dizisi final kararı aldı. Yeni başlayacak olan İnsanlık Suçu’nun cumartesi akşamları yayınlanmasına karar verildi. Dizinin ilk bölümünde çalan şarkı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Dizinin 1. Bölüm fragmanında Deniz Tekin’in söylediği bir şarkı çalıyor. Şarkının ismi ise “Beni Vur”. Adana’da yaşayan fakir ve hırslı bir genç olan Cemal’in, para ve güç için neleri feda edebileceğinin hikayesinin anlatıldığı dizi “İnsanlık Suçu”nun genel hikayesi ve künyesi şöyle; Adana’nın yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Cemal, garsonluk yaparak tüm ailesine bakmaya çalışmaktadır. Hep bir çıkış yolu arayan Cemal’in çaresizliği ağır hasta babasının ölümüyle daha da büyümüştür. Bu acı olayın hayatını kökünden değiştireceğinin ise henüz farkında değildir.

Babası son nefesini vermeden önce Cemal’e İstanbul’da zengin bir amcası olduğunu söylemiştir. Varlıklı bir akrabası olduğunu öğrenmek sefalet içinde büyüyen Cemal’i derinden sarsar.

İNSANLIK SUÇU NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

İnsanlık Suçu dizisi her hafta cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizinin ilk bölümü 31 Mart Cumartesi akşamı izlenecek.

İNSANLIK SUÇU DİZİ MÜZİĞİNİ KİM SÖYLÜYOR?

Dizinin 1. Bölüm fragmanında Deniz Tekin’in söylediği bir şarkı çalıyor. Şarkının ismi ise “Beni Vur”.

İNSANLIK SUÇU FRAGMANI

İNSANLIK SUÇU KONUSU

İnsanlık Suçu’nun Konusu: Biri zengin, diğeri fakir iki kadının aşkı arasında kalan bir adamın hikayesini ele alıyor. Adana’nın yoksul mahallelerinden birinde yaşayan Cemal, garsonluk yaparak tüm ailesine bakmaya çalışmaktadır. Hep bir çıkış yolu arayan Cemal’in çaresizliği ağır hasta babasının ölümüyle daha da büyümüştür. Bu acı olayın hayatını kökünden değiştireceğinin ise henüz farkında değildir. Babası son nefesini vermeden önce Cemal’e İstanbul’da zengin bir amcası olduğunu söylemiştir. Varlıklı bir akrabası olduğunu öğrenmek sefalet içinde büyüyen Cemal’i derinden sarsar. Ülkenin sayılı iş adamlarından olan amcası Sami Gökdemir’in ortaya çıkıp, yeğenine sahip oldukları zenginlikten pay vaat etmesiyle Cemal’in aklı iyice karışır. Annesi Hülya, yılların verdiği husumet ve geçmişin kapanmayan yaraları nedeniyle oğlunu Sami’den ve çevresinden uzak tutmak ister. Ancak Cemal’in yaşamı çoktan geri dönülmez bir yola girmiştir. Annesinin tüm engel olma çabalarına rağmen kaderinden kaçamayan Cemal, amcasının teklifini kabul etmeye mecbur kalacaktır. İstanbul’da yepyeni bir dünyaya adım atan Cemal, Gökdemir ailesine kendini kabul ettirmeye çabalarken kuzeniyle nişanlı olan Suna’ya âşık olmaktan da kendini alıkoyamayacak ve kendini bambaşka hayallere kaptıracaktır. Ne var ki peşini bırakmayan günahları onun umutlarını kısa sürede paramparça etmeye yetecektir. Cemal’in önünde artık sonu belirsiz, çetin bir yolculuk başlamıştır.

İNSANLIK SUÇU OYUNCULARI

Başrollerini Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Deniz Uğur, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı dizinin senaryosu Can Sinan kaleme alırken, yönetmenliğini ise Barış Yöş üstleniyor. Adana’da yaşayan fakir ve hırslı bir genç olan Cemal’in, para ve güç için neleri feda edebileceğinin hikayesinin anlatıldığı dizinin oyuncu kadrosu ve canlandırdığı karakterler şöyle;

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

1986 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Kaan Yıldırım, liseyi bitirdikten sonra yurt dışına çıkmış üniversite eğitimini İngiltere'de Londra Brunel Üniversitesi'nde pazarla alanında tamamlayarak mezun olmuştur. Atölye Craft'da Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alan Kaan Yıldırım, "Ulan İstanbul" dizisindeki canlandırdığı "Ferdi" karakteriyle tanınmıştır.

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde oyunculuk eğitimi alan Kaan Yıldırım, Oyunculuk kariyerine "Kayıp" dizisinde "Kadir" karakterini canlandırarak başladı. Başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu'nun oynadığı 'Ulan İstanbul' adlı diziyle birlikte çıkış yapan oyuncu 2015 yılında ise başrollerini Ezgi Eyüboğlu ile üstlendiği bir yaz dizisi olan Adı Mutluluk dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı.

2015 yılında "Adı Mutluluk" dizisinde başrolü paylaştığı Ezgi Eyüboğlu ile nişananlanan Kaan Yıldırım, 15 Mayıs 2016 tarihinde Ezgi Eyüboğlu ile dünya evine girdi.

Son olarak Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan İnsanlık Suçu dizinde "Cemal" karakterine hayat verecek Kaan Yıldırım'ın canlandıracağı karakterin özellikleri şöyle;

25 yaşında, yakışıklı bir gençtir. Erken yaşta çalışmaya başlamış ve maddi sıkıntılara babasının hastalığı da eklenince liseden sonra okuyamamıştır. Adana’nın iyi restaurantlarından birinde garsonluk yapmaktadır. Zenginliğe ve lükse karşı farkında olmadığı bir zaafı vardır. Babasının ölümünün ardından ortaya çıkan zengin amcasının yaptığı teklifle, hayatı bir anda değişecektir.

FİLM VE DİZİLERİ

Kayıp - Kadir - 2013

Ulan İstanbul - Ferdi - 2014

Ümmü Sıbyan:Zifir - 2014 Yapımcı

Adı Mutluluk - Batu - 2015

Yok Artık!- 2015 Yapımcı

Kalbim Yangın Yeri - Volkan - 2016

Klavye Delikanlıları - Kerem - 2017

İnsanlık Suçu - Cemal - 2018

?

GİZEM KARACA KİMDİR?

Gizem Karaca, 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Annesi Münevver Karaca, babası Cüneyt Karaca’dır. Aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selaniklidir. Gizem 7 yaşındayken Amerika’ya Florida’ya taşındılar. Eğitimini orada tamamladı. İlkokul ikiye kadar İstanbul’da okuduktan sonra altı sene Florida, iki sene de Kanada derken toplam 13 okul değiştirdi.

İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü kazandıktan sonra güzellik yarışmasına katılmaya karar vermiş, Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur. Yarışma bittikten hemen sonra gelen dizi tekliflerini değerlendirmiş, 2012 yılında yayınlanan Eve Düşen Yıldırım adlı dizide başrol ile oyunculuk kariyerine başlamıştır.

2012 yılında Emir'in Yolu isimli ikinci dizisinde başrol olan oyuncu, dizi final yaptıkan sonra Amerika'ya gidip New York Film Akademisi'nde oyunculuk eğitimi aldı ve 2013 yılında "Benim Hala Umudum Var" adlı dizi ile sektöre geri dönüş yaptı. 2014 yılında "Güzel Köylü" adlı dizide Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile beraber başrol olarak rol alan Gizem Karaca,  2017 de İçimdeki Fırtına dizisinde rol almaya başlamıştır.

Gizem Karaca 16 Eylül 2017 tarihinde işletmeci Kemal Ekmekçi ile evlendi. Gizem Karaca İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Güzel oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan İnsanlık Suçu adlı dizide "Suna Değirmenci" karakterine hayat verecek, Suna Değirmenci karakterinin özellikleri ise şöyle;

23 yaşında narin, kırılgan ve zarif bir genç kızdır. Alçakgönüllü ve sevecen biridir. İyi koşullarda büyüyen Suna, babasının iflası ve ardından kaçıp gitmesiyle büyük bir travma geçirmiştir. Bu süreçte yanlarında olan Sami’yi bir baba gibi kabullenmiştir. Annesi Cavidan’ın bitmeyen istekleri nedeniyle, Sami’nin oğlu Gökhan’la olan ilişkisini kesememektedir.

MELİKE İPEK YALOVA KİMDİR?

1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Melike İpek Yalova, Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova'nın kızıdır. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan oyuncu ardından Roma;'da La Sapienza Üniversitesi’nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi’ eğitimi aldı.

Melike İpek Yalova, 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kastilya Prensesi "Isabella" rolünü üstlenerek televizyon dünyasına adım attı. Karadayı adlı dizide "Ayten" karakterini canlandıran Melike İpek Yalova son olarak Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan İnsanlık Suçu adlı dizide "Cevher" karakterine canlandıracak. Cevher karakterinin özellikleri ise şöyle;

Fakir bir ailenin çocuğu olan 20 yaşındaki Cevher, oldukça çekici bir kızdır. Kazandığı paranın büyük kısmını eve harcamaktadır. Kendi sonunun da erken ölen annesine benzeyeceğinden korkmaktadır. Azimli, kararlı ve güçlü bir genç kızdır.

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir Tire’de doğmuştur. 2007 – 2012 tarihleri arasında İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor Kulübünde amatör olarak futbol oynadı. Ege Üniversitesinde okumuştur. Survivor 2016 yarışmasında yer almıştır.

İnsanlık Suçu dizisinde "Gökhan" karakterine hayat verecek Serkay Tütüncü'nün canlandıracağı "Gökhan" karakterinin genel özellikleri şöyle;

Gökhan 24 yaşında, yakışıklı bir gençtir. En iyi okullarda okumuştur ve mezun olur olmaz babasının şirketinde işe başlamıştır. Büyük iş adamı Sami Gökdemir’in biricik oğlu Gökhan, babasından korktuğu için nişanlısı Suna’yla olan beraberliğini bitirememektedir.

DENİZ UĞUR KİMDİR?

17 Ekim 1973 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Deniz Uğur, Opera sanatçısı Mete Uğur ile balerin Suna Uğur'un tek çocuğudur. Baba tarafından, Mustafa Kemal Atatürk ’ün sınıf arkadaşı olan dedesi Yümnü Uğur’un eşi, II. Abdülhamid ’in Başmabeyincisi İhsan Bey’in kızı olan babaannesi Saliha Hanım’ın vasıtasıyla da 1932 Türkiye güzeli ve Türkiye'nin ilk Dünya Güzeli olan Keriman Halis Ece ’nin, ünlü besteci Muhlis Sabahattin Ezgi ’nin, aynı şekilde Neveser Kökdeş ’in, ünlü aktris Melek Kobra ’nın, Galatasaray SK eski başkanlarından Turgan Ece ’nin, büyük dedesi Mısır Valisi Hurşid Ahmed Paşa gibi, Osmanlı İmparatorluğu döneminde sarayda önemli mevkiilerde bulunmuş pek çok aile büyüğünün mensup olduğu köklü bir sülalenin, anne tarafından da, Osmanlı sarayında II. Abdülhamid ’in kızı Naime Sultan ’ın himayesinde büyümüş olan dedesi Nadir Bayer’in İsviçreli eşi, anneannesi Hedwige Bayer vasıtasıyla, oyuncu olan kuzenleri Oscar ’lı " The Tin Drum " filminin başrol oyuncusu David Bennent, Anne Bennent, anneleri ünlü dansçı Diane Mansart ile eşi ünlü aktör Heinz Bennent’in de dahil olduğu büyük bir Avrupalı ailenin mensubudur.  Deniz Uğur, Engin Deniz, Mina Deniz ve Poyraz Deniz adlı üç çocuk annesidir.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı ’nın önce Bale Bölümü’nü bitirmiş, ardından yüksek bölüm sınavlarına girip Tiyatro Bölümü’nden 1995 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden önce Kenter Tiyatrosu ’nda Görünmeyen Dostlar adlı oyunda Şükran Güngör ve Kadriye Kenter ’le başrol oynayarak profesyonel tiyatro hayatına başlamıştır. 1996 yılında Nevra Serezli ve Cihan Ünal ’la başrolü paylaştığı Çetin Ceviz adlı Fransız komedisinde yer almıştır. 1997 yılında 9. Ankara Film Festivali 'nde Bir Erkeğin Anatomisi filmindeki rolü ile Umut Veren Yeni Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. Sinema ve tiyatroya uzun süre ara verdikten sonra 2014’te başrolünü Engin Alkan’la paylaştığı “Huysuz” müzikaliyle, o yıl müzikal dalı açılmadığı halde Afife Tiyatro Ödülleri ’nde aday gösterilmiş, 2015’te Oktay Kaynarca ’yla başrolünü paylaştığı “Guguk Kuşu” oyununda Yıldız Kenter ve Haldun Dormen gibi nice ustalar tarafından ayakta alkışlanmıştır. Aynı zamanda köşe yazarlığı, şarkı sözü, roman ve senaryo yazarlığı da yapmaktadır.

Deniz Uğur, son olarak Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan İnsanlık Suçu adlı dizide "Emel" karakterine canlandıracak. Emel karakterinin özellikleri ise şöyle;

Bursalı tüccar bir ailenin kızı olan Emel, Sami’nin eşidir. Son derece hoş ve bakımlı bir kadındır. Oğlu Gökhan’ı fazlasıyla şımartan Emel, Mine’yi kendisine benzetmeye çalışmıştır. Bu nedenle kızıyla yaşadığı sürtüşmeler hiç bitmez. Ailesinden başka kimseyi gözü görmeyen, bencil, bir o kadar da hırslı bir kadındır.

HANGİ PROJELERDE ROL ALDI?

2017 Kırgın Çiçekler

2015-2016 Kung Fu Panda (Sinema filmi – Dublaj: Angelina Jolie “Tigress”)

2015-2016 Frankenstein (Tiyatro Oyunu)

2015 Guguk Kuşu (Tiyatro Oyunu)

2015 Aşk Zamanı (dizi)

2015 Kara Kutu (dizi)

2015 Detay (Sinema filmi)

2013-2014 Umutsuz Ev Kadınları (dizi)

2014 Gulyabani (Sinema filmi)

2013-2014 Huysuz Müzikali (Tiyatro Oyunu)

2012 Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu (dizi)

2012 Pamuk Prenses ve Avcı (Sinema filmi – Dublaj: Charlize Theron “Queen”)

2012 Bu Son Olsun (Sinema filmi)

2011 Kung Fu Panda (Sinema filmi – Dublaj: Angelina Jolie “Tigress”)

2011 Adını Feriha Koydum (dizi)

2008 Kung Fu Panda (Sinema filmi – Dublaj: Angelina Jolie “Tigress”)

2008 Paramparça Aşklar (dizi)

2007 Baba Oluyorum (dizi)

2007 Ertelenmiş Hayatlar (dizi)

2006 Hayatım Sana Feda (dizi)

2006 Sahte Prenses (dizi)

2005 Yağmur Zamanı (dizi)

2004 Zümrüt (dizi)

2001-2002 Benimle Evlenir Misin? (dizi)

2001 Bana Şans Dile (dizi)

2000 Mert Ali 1-2 (TV filmi)

2000 Yalan Dünya (dizi)

1999 Kurtlar Sofrası (mini dizi)

1998 Güldüren Cazibe (dizi)

1996 Bir Erkeğin Anatomisi (Sinema filmi)

1995 Çetin Ceviz (Tiyatro oyunu)

1993 Yaz Evi (dizi)

1993 Görünmeyen Dostlar (Tiyatro oyunu)

<p><strong data-flex-order='1'>Milli Savunma Bakanlığı Twitter hesabından yaptığı paylaşımda PKK/KCK

Teröre karşı güçlü mesaj! MSB sosyal medyadan duyurdu

Siyah-beyaz mutluluk... Beşiktaş'ta kupa sevinci

İstanbul'da kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu yaşandı

Rus donanmasına ait savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti