• $8,1861
  • €9,884
  • 471.8
  • 1330.48
25 Şubat 2021 Perşembe 11:16 | Son Güncelleme:

İlk bölümden beri saklanıyordu… Maraşlı dizisinde ortaya çıkan iki sır tüm hikayeyi değiştirdi!

İlk bölümden beri saklanıyordu… Maraşlı dizisinde ortaya çıkan iki sır tüm hikayeyi değiştirdi!

Alina Boz ve Burak Deniz'in başrollerinde oynadığı Maraşlı dizisi, ilk 7 bölümü ile geniş bir izleyici kitlesini yakaladı. Heyecanın ve aksiyonun bir an olsun eksik olmadığı dizinin yeni bölümünde sırlar ortaya çıkacak. Önümüzdeki Pazartesi yayınlanacak yeni bölümde, Maraşlı yıllardır sakladığı bir sırrı itiraf edecek.

Farklı hikayesi ve oyunculuk performansları ile çok beğenen Maraşlı dizisi, her Pazartesi ATV ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin ilk 7 bölümü çok sevildi. Şimdiden kemik izleyicisini oluşturan dizinin yeni bölümleri de heyecanla bekleniyor. Serhat Kılıç'ın canlandırdığı ve sürekli dizide bir gizem yüklenen Necati karakteri hakkındaki detaylar izleyicileri çok şaşırtacak. Necati, babası için katil olduğunu söyleyecek. Peki Necati kimi öldürdü?

Necati'nin "Ben senin hayatını kurtarmak için katil oldum baba" diye konuştuğu anlar 8.bölüm fragmanına yansıdı. Yeni bölümde Necati ve babası Aziz'in konuşmasında başka hangi ayrıntılar ortaya çıkacak merakla bekleniyor.

Necati olayı izleyicinin kafasında soru işareti olarak kaldı. Ama tek sır bu değildi. Maraşlı'nın da bir sırrı vardı. Maraşlı hakkında bir sır var ve saklanan bu sır yıllar sonra ortaya çıkacak. Aziz, Maraşlı'ya şöyle söylüyor: "Bu yüzden bu sırrı yıllar yılı sakladın herkesten, şimdi nasıl oldu da her şey ortaya çıktı Maraşlı" diye söylüyor. Peki bu sır ne? İşte onu yeni bölümde görebileceğiz.

Burak Deniz ve Alina Boz ikilisinin muhteşem uyumu ve güçlü hikayesi ile devam eden dizinin, 1 Mart Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümünden ilk fragmanı izleyebilirsiniz.


Ermenistan'ın Sünik kentini ziyaret eden Başbakan Nikol Paşinyan'a tepki gösteren öfkeli bir grup '

Paşinyan yine kovuldu: Defol, burada işin yok!

Selçuklu motifleri buğday sapından üretilen kağıtlarla geleceğe taşınıyor

Türkiye, Kuzey Makedonya ordusuna üniforma bağışında bulundu

Edirne'de kaybolan yaşlı adamı Tunca Nehri'nde arama çalışmaları sürüyor