• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
09 Mart 2021 Salı 10:22 | Son Güncelleme:

İki ünlü isim birbirine girmişti… O kavganın sonucu diskalifiye olabilir!

İki ünlü isim birbirine girmişti… O kavganın sonucu diskalifiye olabilir!

TV 8 ekranlarının heyecanla takip edilen yarışması Survivor, yeni bölümü ile dün akşam ekranlara gelmişti. Yeni bölüme Barış ve Doğan'ın kavgası damga vurdu. Herkesi şoke eden görüntülerde birbirilerine hareket ettikleri ve fiziki müdahalede bulundukları görülen ünlüler takımı yarışmacılarının diskalifiye edileceği iddia edildi.

Bu sezon da tüm heyecanı ile devam eden Survivor yarışmasına yeni bölüm fragmanında yaşanan büyük olay damgasını vurdu. Ünlüler takımında yarışan Doğan ve Barış'ın arası birden gerildi. İki yarışmacının da hakarete ve fiziki müdahaleye varan kavgası, gündeme diskalifiye iddialarını getirdi.

Oynadıkları oyundan sonra sinirlerin gerildiği görülen ünlüler adasında, Doğan'ın, Barış'a, "Sen karakterini burada belli ediyorsun. Anladın mı?" dediği görülüyor. Doğan'ın sözleri üzerine sinirlenen Barış ise yarışmacının üzerine yürüyerek, "Ne karakterinden konuşuyorsun? Karakterden konuşma seni var ya..." sözleriyle tepki gösteriyor.

Doğan'a saldırmak için Barış'ın koştuğu da görülen fragmanda, takım arkadaşları ikiliyi ayırmaya çalışıyor. Hakarete ve fiziki müdahaleye varan bu görüntülerin ardından iki ismin Survivor'dan diskalifiye edileceği iddia edildi. Adaya veda edip etmeyecekleri merak konusu oluştururken, gözler yayınlanacak yeni bölüme çevrildi.

<p>Baklava Ramazan menülerinin en özel tamamlayıcısı. Çıtır çıtır baklava yapmak kolay değil. Şef Ra

Çıtır çıtır baklava yapmanın 3 püf noktası

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de