• $8,074
  • €9,683
  • 450.671
  • 1409.19
25 Mart 2021 Perşembe 23:48 | Son Güncelleme:

İbo Show'un Berat Kandili gecesine özel konukları belli oldu!

İbo Show'un Berat Kandili gecesine özel konukları belli oldu!

İbrahim Tatlıses'in 9 yıllık aranın ardından sonra ekranlara geri dönüşüyle büyük ses getiren İbo Show cumartesi akşamlarının vazgeçilmez programı oldu. İbrahim Tatlıses'in sunumuyla 27 Mart Cumartesi Berat Kandili gecesi yayınlanacak bölümündeki konukları belli oldu. İlahilerin söylendiği, neylerin çalındığı program izleyicilere manevi havayı hissettirecek.

Star Tv ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan İbo Show izleyicilere keyifli dakikalar yaşatıyor. İbrahim Tatlıses'in uğradığı silahlı saldırı nedeniyle 9 yıl ekranlardan uzak kalmasının ardından geri dönüşüyle büyük bir çıkış yakalayan İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu. İbo Show'da bu hafta Sami Özer, Melihat Gülses, Orhan Hakalmaz, Hakan Mengüç ve Sümer Ezgü konuk olacak.

İBO SHOW KONUKLARI BELLİ OLDU

İbo Show bu hafta kandil özel bölümü ile ekrana gelecek. İbo Show'a bu hafta konuk olan isimler arasında Sami Özer, Melihat Gülses, Orhan Hakalmaz, Hakan Mengüç ve Sümer Ezgü bulunuyor. Programda Sami Özer'in söylediği ilahilere İbrahim Tatlıses'te eşlik ediyor. Hakan Mengüç ney üfleyerek programa renk katıyor.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in sunumuyla dokuz yıl aradan sonra tekrar seyircisiyle buluşan İbo Show'un yeni bölümü cumartesi akşamı saat 20:00'de ekrana gelecek.

<h3>ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNALİ 18 MAYIS SALI GÜNÜ SAAT 20:45'TE OYNANACAK</h3><p>TFF, Beşiktaş ile

Haftanın futbol başlıkları... Bozuk statlarda maç oynatılmayacak

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi