• $13,5127
  • €15,2592
  • 774.587
  • 1981.04
8 Mayıs 2021 Cumartesi 21:12 | Son Güncelleme:

İbo Show bu akşam yok mu, neden yok? İbo Show yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

İbo Show bu akşam yok mu, neden yok" İbo Show yeni bölüm ne zaman yayınlanacak"

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in sunumu ile Star Tv'de ekrana gelen İbo Show her hafta birbirinden ünlü konuklarıyla seyircisine keyifli dakikalar yaşatıyor. İbo Show'un bu akşam yayın akışında yer almayışı izleyicisini meraklandırdı. İbo Show bu akşam yok mu, neden yok? İbo Show yeni bölüm ne zaman? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in sunumuyla dokuz yıl aradan sonra tekrar seyircisiyle buluşan İbo Show bu akşam Star Tv yayın akışında yer almıyor. Tüm program takipçileri İbo Show bu akşam yok mu, neden yok? İbo Show yeni bölüm ne zaman? gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. İşte tüm merak edilenler...

İBO SHOW BU AKŞAM YOK MU, NEDEN YOK?

Star Tv yayın akışına göre İbo Show bu akşam ekrana gelmeyecek. 8 Mayıs Cumartesi günü Kadir gecesi olduğundan dolayı İbo Show bu hafta yayınlanmayacak.

İBRAHİM TATLISES KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

İbrahim Tatlıses, 1 Ocak 1952'de Urfa'da kendi değimiyle bir mağarada ciğerci Ahmet Tatlı'yla eşi Leyla'nın 7 çocuğunun en büyüğü olarak dünyaya gözlerini açtı. İbrahim Tatlıses'in annesi Kürt kökenli, babası ise Arap'tır.

Babası cezaevinde iken dünyaya gelen İbrahim Tatlıses hiç okula gitmemiştir. Çocuk yaşlarda çalışmaya başlayan Tatlıses çığırtkanlık yapmış, su satmıştır.

İnşaatlarda soğuk demir ustalığı yapan Tatlıses, inşaatta türkü söylerken Adanalı bir sinemacı tarafından keşfedildi. İlk başlarda Adana'da sonrasında ise Ankara'daki pavyonlarda ve gazinolarda sahneye çıktı. 1974 yılında Ankara'daki Kınalı Pavyon'da söylediği "Ayağında Kundura" isimli türkü ünlenerek önce Ankara Radyosu'na, sonra da bir yılbaşı gecesi televizyona çıktı. 1970'li yılların ortalarına doğru İstanbul'a giderek burada sahne almaya başladı. Burada, kendisine soy ismini veren müzisyen Yılmaz Tatlıses ile tanıştı.

Profesyonel müzik hayatına "Beni Yakma Gel Sevdiğim" ile "Kara Kız" isimli 45'likler ile giriş yapan İbrahim Tatlıses, ilk okul diplomasını 30 Haziran 1976'da dışarıdan bitirerek aldı. 1978'de Ayağında Kundura-Ceylan filmiyle sinema sektörüne adım attı. 1979'da Kara Yazma filminde Perihan Savaş ile rol aldı. 1983 yılında Derya Tuna ile Günah filminde başrolü paylaştı. 1987 yılında İdobay Müzik'i kurdu. 90'larda ünü, Orta Doğu ve Yunanistan'a kadar ulaştı. İbrahim Tatlıses aynı zamanda oyuncu, yönetmen, senarist, söz yazarı, besteci, köşe yazarı, şarkıcı ve programcı kimliğiyle de tanındı. İbrahim Tatlıses'in sahip olduğu şirketler; film, yayıncılık, gıda, turizm, yapım ve havacılık grubu dallarında faaliyetlerine devam etmektedir.

10 Mart 2008'de Neden adlı albümünü 2009 yılı mayıs ayında ise Yağmurla Gelen Kadın adlı albümünü piyasaya çıkardı. Aynı zamanda bu albümde çok konuşulan ve tartışılan "Şemmame" adlı Kürtçe türküye de yer verdi. 2010'da son albümü Hani Gelecektin'i piyasaya sürdü.

14 Mart 2011 gecesi İbo Show programı çıkışında silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra tedavi için yurt dışına götürüldü. Dünyanın en iyileri arasında bulunan Amerikalı beyin cerrahları tarafından beyin operasyonu geçirdi.

  • İbo Show neden yok
  • İbo Show bu akşam yok mu
  • İbo Show ne zaman
  • İbo Show yeni bölüm ne zaman
Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi
Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi

Üç farklı hava aracına daha entegre edildi... Türkiye'den TOGAN müjdesi

Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!
Arazilerin yeni 'gözü': Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Arazilerin yeni "gözü": Ondan habersiz kuş uçmayacak!

Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül
Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül

Savunma sanayisinin gözbebeği CANİK'e prestijli ödül

<p> </p>

Muhalefet yatırıma neden karşı?

AFAD'dan Afganistan'daki ihtiyaç sahibi 2 bin aileye gıda yardımı

Antalya'yı fırtına vurdu! Dev dalgalar oluştu, ağaçlar devrildi

1,5 ton skunk ele geçirildi