• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
29 Mart 2020 Pazar 09:13 | Son Güncelleme:

Hercai tekrar bölümü ne zaman? Hercai son bölüm tekrarı hangi gün yayınlanıyor? İşte cevabı...

Hercai tekrar bölümü ne zaman" Hercai son bölüm tekrarı hangi gün yayınlanıyor" İşte cevabı...

Hercai tekrarı ne zaman? sorusu 38. bölümünü kaçıran izleyiciler tarafından araştırılıyor. ATV'nin sevilen dizi Hercai Miran ve Reyyan'ın hüzünlü aşk hikayesini ekranlarda izleyici ile buluşturuyor. Hercai son bölüm tekrarı hangi gün yayınlanıyor? Diziyi kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler hakkında detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

Hercai tekrarı ne zaman? sorusu arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. ATV ekranlarında izleyici ile buluşan dizinin son bölümünü izlemeyen kişiler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Hercai son bölüm tekrarı hangi gün yayınlanıyor? Dün akşam 38. bölümü yayınlanan Hercai dizisi hakkında detaylı bilgi haberimizde. 

HERCAİ TEKRARI NE ZAMAN? 

Dün akşam Atv ekranlarında 38. bölümü yayınlanan Hercai dizisi tekrarı hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. Konu hakkında bilgi geldikçe haberimize eklenecektir. 

HERCAİ 38. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

HERCAİ DÜN AKŞAM NE OLDU?

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden olur. Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkında varır.

Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir. Bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ister. Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Miran'ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider. Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.

<p>Van'ın işlek caddelerinden birinde cep telefonuyla çekilen görüntülerde, ayakta durmakta güçlük ç

Genç kadının ayakta durmakta güçlük çektiği anları görüntüleyip, paylaştılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Siirt'te 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi! İşte ilk fotoğraflar

Uğur böcekleri şehri bastı