• $7,4216
  • €8,9509
  • 409.278
  • 1538.04
19 Şubat 2021 Cuma 12:55 | Son Güncelleme:

Hercai dizisi herkesi şaşırtacak bir karar aldı! Ama bir şartı var!

Hercai dizisi herkesi şaşırtacak bir karar aldı! Ama bir şartı var!

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi bu Pazar yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Ebru Şahin ve Akın Akınözü başrolü ile iyi bir ivme yakalayan dizi, reyting tablosunda da iyi sonuçlar getiriyor. Dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak. 21 Şubat akşamı saat 20.00'de yayınlanacak olan 60. yeni bölümde çok önemli bir karar alınacak. Miran, tüm yaşananlara rağmen Azize'ye bir şans daha verecek ama bir şartı var.

Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün başrolü paylaştığı Hercai dizisi yaşadığı gün değişikliğinin ardından reyting tablosunda düşüş yaşadı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı bölümlere rağmen yaşanan bu düşüş dizinin yapımcılarına bir uyarı oldu. Daha önce Cuma akşamları ulaştığı reytinglere Pazar günleri erişemeyen dizi, AB grubunda zaten zayıf bir durumdaydı. 60. Yeni bölümde bu düşüşün iyileşmesi bekleniyor çünkü yeni bölümde herkesi şaşırtacak bir karar alındı.

Reyyan ve Miran geçen bölümde birbirlerine hem kızgın hem kırgındı. Ancak yeni bölümde bu kırgınlığın geçtiğini göreceğiz. Hatta Miran Reyyan'ın ısrarı ile Azize'ye bir şans daha veriyor ama tek bir şartla.

Dilşah, Azra'yı kaybetme korkusuyla yanlış adımlar atmaktadır. Bu sırada Reyyan ve Miran'ın hayatında ise tüm olup bitenlerden daha önemli bir durum meydana gelir. Füsun ve Dilşah hesaplaşmasında neler olacak? Azize Miran'ın şartını kabul edecek mi?

<p>Süper Lig'in 28. haftasında Ankaragücü sahasında Galatasaray'ı konuk etti. Bu zorlu karşılaşmada

Galatasaray-Ankaragücü Maç Yorumu

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi