• $8,3072
  • €9,9877
  • 476.962
  • 1345.15
29 Mart 2021 Pazartesi 10:11 | Son Güncelleme:

Hercai 65. son bölüm full izle! Hercai 66. yeni bölüm fragmanı yayında!

Hercai 65. son bölüm full izle! Hercai 66. yeni bölüm fragmanı yayında!

Hercai 66. yeni bölüm fragmanı yayında! İlk bölümünden bu yana ekranların vazgeçilmez dizisi olan Hercai 65. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. 28 Mart Pazar akşamı 65. bölümü ile izleyici karşısına çıkan Hercai izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizinin 65. bölümünde doktorun son anda verdiği haberle bir mucizenin kapılarını aralayan Reyyan ve Miran tedavi için İstanbul'a giderler.

Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nün paylaştığı Hercai dizisi yine çok özel bir bölümle sevenleriyle buluştu. Hercai 66. bölüm fragmanı da gelecek bölümde neler olacağını merak edenler tarafından heyecanla beklenmeye başladı. Dizinin 65. bölümünde Reyyan'ı hasta edenin Füsun olduğunu öğrenen Hazar hesap sormak üzere soluğu Aslanbey konağında alır. İşte Hercai 65. bölüm izleme linki ve 66. bölüm fragmanı ile ilgili detaylar...

HERCAİ 66. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkten fragmana ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HERCAİ 65. BÖLÜM ÖZETİ

Doktorun son anda verdiği haberle bir mucizenin kapılarını aralayan Reyyan ve Miran tedavi için İstanbul'a giderler. Küçük kızlarını Hazar'a emanet edip onlarla birlikte İstanbul'a giden Zehra'nın yanı sıra, Fırat ve Zeynep'te yanlarındadır. Bu sırada Reyyan'ı hasta edenin Füsun olduğunu öğrenen Hazar'da hesap sormak üzere soluğu Aslanbey konağında alır. Son anda yetişen Azize oğlunu durdurmaya çalışır. İkisinin bunca yaşananın ardından ana oğul olmaya başladığını gören Füsun'u derin bir nefret duygusu sarmıştır.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HERCAİ DİZİSİ KONUSU

Midyat'a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu'na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan'ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh'un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil! Nasuh, Miran'ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran'ın planlanlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren'in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat'ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat'ın güzelliği dillere destan Reyyan'ı kavuşabilecek mi? Hercai ilk bölümünde, ilk görüşte aşk ile büyük bir sınava tanıklık edecek!

<p><strong>Süper Lig'in 36. haftasında Galatasaray, evinde Trabzonspor'u konuk etti. Zorlu 90 dakika

Galatasaray - Trabzonspor Maç Yorumu... Aslan'ın şampiyonluk şansı var mı?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor