• $7,1692
  • €8,7292
  • 414.171
  • 1483.02
22 Şubat 2021 Pazartesi 09:47 | Son Güncelleme:

Hercai 60. bölüm izle! ATV Hercai 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hercai 60. bölüm izle! ATV Hercai 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Hercai 60. bölüm özeti yine izleyenleri ekrana kilitleyecek detaylar içeriyor. Bu hafta Reyyan ve Miran'ın birbirlerine olan kırgınlıklarının sona erdiği görülürken, Miran Azize'ye son bir şans vermeyi kabul ediyor. Hercai 61. yeni bölüm fragmanı ise şimdiden merak edilmeye başladı. Hercai 60. bölüm özeti ve 61. bölüm fragmanı ile ilgili detaylı bilgilendirmeleri haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

Hercai bu hafta yine ekranların tozunu attıracak. Dizinin 60. bölümünde çiftlikte duyulan silah sesi Hazar ve Nasuh'un eve koşmalarına neden oluyor. Hazar ise karşısında gördüğü manzara ile birlikte şok oluyor. Hercai 61. bölüm fragmanı şimdiden merak edilirken, 60. bölüm özeti ile ilgili detaylar haberimizde...

HERCAİ 61. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hercai 61. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin bu akşam ekrana gelecek olan 60. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanının da yayınlanması bekleniyor.

Fragman yayınlandığında haberimizin içerisine eklenecektir.

HERCAİ 60. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

HERCAİ 60. BÖLÜM ÖZETİ

Reyyan ve Miran'ın birbirlerine olan kırgınlıkları sona ermiş, aşkları her zamankinden de kuvvetli devam etmektedir. Öyle ki Miran, Reyyan'ın isteğiyle Azize'ye bir şans vermeye karar verir. Ancak ondan bir isteği olacaktır.

Öte yandan çiftlikte duyulan silah sesi Hazar ve Nasuh'un çiftlik evine koşmalarına neden olur. Karşısında gördüğü manzara Hazar'ı şoke edecektir.

Yaren'in verdiği haber onu öldürmeye kararlı olan Füsun'u durdurur. Dilşah, Azra'yı kaybetme korkusuyla yanlış adımlar atmaktadır. Bu sırada Reyyan ve Miran'ın hayatında ise tüm olup bitenlerden daha önemli bir durum meydana gelir.

Füsun ve Dilşah hesaplaşmasında neler olacak? Azize Miran'ın şartını kabul edecek mi?

<p>Terör örgütü PKK'ya yönelik başarılı operasyonlar yürüten jandarma komandolar, yerli silahlarla t

Mehmetçik, 'Kirpi' ve 'Vuran' ile güvenle operasyona çıkıyor

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü