• $ 5,7709
  • € 6,3851
  • 276.923
  • 96362.9
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Hercai 3. yeni bölüm fragmanı Reyyan ölecek mi?

Hercai dizisinin merakla beklenen 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hercai dizisinin 3.bölüm fragmanı dizinin bu hafta da ne kadar heyecanlı geçeceğini gösterdi.

Hercai 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Miran, "Seni benden çalanlardan intikamını aldım. Söylemeye utanıyorum, kalbim soğumadı be annem... Bir yarısı hala sıcak! Neden? Tam şurası bak yanıyor, cayır cayır yanıyor. Benden bir şey eksilmiş gibi, yarım kalmışım gibi.."diyor. Reyyan'ın olduğu kulübenin yandığı görülüyor. Reyyan öldü mü?

HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Miran neredeyse hayatı boyunca hazırlandığı intikam planında artık sona ulaşmak üzereydi. Ama hayatın kendisine hazırladığı sürprizler vardı.

Kin ve nefret besleyerek büyüdüğü Şadoğlu ailesinin torunu Reyyan'la vakit geçirdikçe kalbinin sesi farklı çıkmaya başladı. Her şeyin farkında olan Azize Aslanbey'in da bu durum karşısında farklı planları bulunuyordu. Miran Aslanbey’in aklı da kalbi de çok karıştı.

Tüm bu yaşananlara daha fazla dayanamayan Azat, Reyyan'ı düğünden vazgeçirmek için elinden geleni ardına koymadı. Reyyan'ın kılına zarar gelmemesi için dünyayı karşısına almayı göze alan Azat, farkına varmadan büyük bir trajediye sebep oldu.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>İran haber ajansı Press TV’de yer alan habere göre, Ruhani, sabah saatlerinde gerçekleşen İran ya

Ruhani: İran Yapımı Bavar 373, S-300´den Daha Güçlü

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Satranç oynamanın özel taktikleri!

Sarımsak kanserli hücreler üzerinde antibiyotikten daha etkili