• $ 5,889
  • € 6,5329
  • 294.459
  • 121475
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Her Yerde Sen 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen 13. son bölümde neler yaşandı?

Her Yerde Sen 13. son bölümde neler oldu? Fox Tv’de Cuma akşamları yayınlanan Her Yerde Sen, dizi izlemek isteyen insanların imdadına yetişiyor. Konusu ve oyuncularıyla büyük başarı yakalayan dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor. Her Yerde Sen son bölümünde Artemim iki ayrı şirkete bölünürken Demir giderek güç kaybeder. Demir’e aşkını itiraf eden Selin onu geri kazanmak için uğraşır, ancak Demir araya mesafe koymak istemektedir. Haberimiz içerisinden Her Yerde Sen 13. bölüm özeti ve 14. yeni bölüm fragmanına ulaşabilirsiniz..

Her Yerde Sen Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alıyor. Başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı dizi, her bölümüyle izleyenlere keyif dolu dakikalar yaşatıyor. Her Yerde Sen 13. son bölümünü izlemek isteyenler bireyler konuyla ilgili aramalar yapmaya başladı. Artemim iki ayrı şirkete bölünürken Demir giderek güç kaybeder. Demir’e aşkını itiraf eden Selin onu geri kazanmak için uğraşır, ancak Demir araya mesafe koymak istemektedir. Peki, Her Yerde Sen 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı…

 

HER YERDE SEN 13. SON BÖLÜM ÖZETİ

Artemim iki ayrı şirkete bölünürken Demir giderek güç kaybeder. Demir’e aşkını itiraf eden Selin onu geri kazanmak için uğraşır, ancak Demir araya mesafe koymak istemektedir. Bünyamin aralarındaki sorunları çözmeye uğraşırken Demir’in kilitlerini açmaya başlar. Ancak kolay teslim olmayan Demir’in son sınavı Selin’e hayranlığını saklamayan biri olacaktır.

HER YERDE SEN 13. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HER YERDE SEN 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HER YERDE SEN KONUSU

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Selin sadece binbir zorlukla aldığı, emek verdiği evini değil aile gibi olduğu Artemim Mimarlık’taki iş hayatını da bir anda Demir’le paylaşmaya hazır mı? Peki ya geçmişin travmaları ve incinmişlikleriyle mücadele ederken yurt dışındaki başarılı iş hayatını Artemim’de daha da yükseltmek için gelen Demir?

Ofise geldiği ilk andan itibaren ”Demir Erendil Kuralları”yla mücadele etmek zorunda kalacak olan sadece Selin değil… Zor günlerde olsalar bile aile gibi olmayı hiç bırakmamış ve kendi düzenlerinde çalışmaya alışmış olan ofis halkı hem kendilerini hem de Selin’i bu durumdan kurtarmak için birlikte kolları sıvayacak! Demir Erendil herkese karşı tek başına gibi görünse de onu yıldırmak hiç kolay olmayacak ve bizim payımıza da her anı keyifle izlemeli olaylar yaşanacak!

Başınıza gelen en iyi şeyler birçok zaman içinden çıkılmaz sorunların ardında gizlidir. Tam da bu noktada hayatın en güzel hediyesini sunduğu aşk, birbirlerinin hayatına aniden dahil olup kendilerini beklemedik yerlere götüreceği Demir ve Selin’in payına da düşecek!


Ağaçtaki Kedi, Yürüyen Çocuğun Üzerine Atladı

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!