• $8,4455
  • €10,2278
  • 493.6
  • 1441.33
05 Mayıs 2021 Çarşamba 19:04 | Son Güncelleme:

Hekimoğlu 49. bölüm fragmanı büyül ilgi gördü! Hekimoğlu 49. yeni bölümde neler olacak?

Hekimoğlu 49. bölüm fragmanı büyül ilgi gördü! Hekimoğlu 49. yeni bölümde neler olacak"

Hekimoğlu dizisi 49. yeni bölüm fragmanı Kanal D izleyicisiyle buluştu. Yayınlandığı günlerde iddialı dizilerin arasındaki reyting savaşında kendine yer bulabilen Hekimoğlu dizisi 49. yeni bölümü ile seyirciyi ekrana kilitleyecek. Heyecanla beklenen Hekimoğlu 49. yeni bölümde neler olacak? İşte dizinin nefes kesen fragman görüntüleri ve yeni gelişmeler

Hekimoğlu 49.bölüm fragmanı yayına girdi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Hekimoğlu dizisi 49. yeni bölümü için geri sayım başladı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu dizisi 49. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

ATEŞ KENDİSİNE YENİ EKİP OLUŞTURUYOR

Yeni bölüm fragmanında, tüm ekibin ayrılmasında sonra Ateş, İpek'e inat olsun diye yeni bir yöntemler kendisine yeni bir ekip oluşturmaya başlar. Diğer taraftan Ateş'teki tuhaf durumu Orhan anlamlandırmaya çalışır.

Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'da Kanal D'de!

HEKİMOĞLU 49. BÖLÜM FRAGMANI

Hekimoğlu 4 Mayıs Salı yayınlanan 48. Bölümde, ekibi dağılan Ateş vakayı tek başına çözmeye çalışınca ortalık karışıyor!

Yıllardır birlikte olan Melis ve Berk telefonda konuşurken Melis'in çalıştığı bina bir anda çöker. Enkazdan ağır yaralı şekilde çıkarılan Melis, Valide Atik Hastanesi'ne getirilir. Ekibindeki herkesi kaybeden Hekimoğlu, yeni bir vaka almaya niyetli değildir ama Melis'in hiç düşmeyen ateşi ilgisini çeker. Hekimoğlu, kadındaki bulgularla tıbbi dosyasının eşleşmediğini gördükçe Melis'in sevgilisi Berk dahil kimsenin bilmediği gizli bir hayatı olduğunu düşünmeye başlar. Sonuçta Hekimoğlu'na göre "Herkes yalan söyler". Hekimoğlu'na ekip kurması konusunda baskı yapan İpek ve Orhan ona yardım etmemek konusunda kararlıdır. Bu sayede Hekimoğlu'nun tek başına teşhis koymakta zorlanacağını ve ekip kurmaya razı olacağını düşünürler. Ne var ki Melis'in durumu giderek kötüleşince her ikisi de bir karar vermek zorunda kalır. Hekimoğlu'nun parlak zekası ve dikkati sayesinde vaka çözülecek ama çıkan sonuç Melis'in yakınları, Orhan ve İpek için tam bir sürpriz olacaktır.

Hekimoğlu tek başına vakayı nasıl çözecek? Orhan ve İpek, Hekimoğlu'na yardım ederken başlarına ne gelecek? Hekimoğlu vakayı çözdüğünde herkesi şok edecek gerçek ne olacak?

  • Hekimoğlu
  • Hekimoğlu fragman
  • Hekimoğlu yeni bölüm
  • Hekimoğlu son bölüm
<p>Bedir Acar, 'Görüntüler öyle acımasız ve vahşi ki 21. Yüzyılda devlet terörünün kitabını yazıyorl

İsrail aslında neyden korkuyor?

Şırnak Valisi Pehlivan, Cudi Dağı'nda konuşlu üs bölgelerinde incelemelerde bulundu

Bayram alışverişinin kalbi Eminönü ve Mısır Çarşısı sessiz

Toroslar'da baharla yeşile bürünen yaylalar görenleri kendine hayran bırakıyor