• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
28 Nisan 2021 Çarşamba 10:02 | Son Güncelleme:

Kanal D Hekimoğlu son bölüm full izle! Hekimoğlu 47. bölüm izle tek parça, kesintisiz!

Kanal D Hekimoğlu son bölüm full izle! Hekimoğlu 47. bölüm izle tek parça, kesintisiz!

Hekimoğlu 47. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Her salı akşamı yayınlanan dizi Kanal D yayınlanıyor. Hekimoğlu 47. bölüm Mehmet Ali'nin hastaneden ayrılma zamanı gelip çatınca Hekimoğlu'nun ona karşı olan tavrı değişecek ve bu durum Emre'yi son derece rahatsız edecektir. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Hekimoğlu 47. bölümü sizlerle..

Hekimoğlu 47. bölümü nü izlemek isteyenler yer alıyor. Dün akşam ekrana gelen yapımın hem senaryosu hem de oyuncu kadrosu ile ilgili üzerine çekiyor. Hekimoğlu 47. bölümde bu hafta; Mehmet Ali'nin hastaneden ayrılma zamanı gelip çatınca Hekimoğlu'nun ona karşı olan tavrı değişecektir. Tüm bu gelişmeler Zeynep'in Emre'ye olan hislerini gözden geçirmesine neden olacak...

HEKİMOĞLU 47. BÖLÜM İZLE!

HEKİMOĞLU 47. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Suriye'deki iç savaştan kaçıp Türkiye'ye sığınan Enver ve Meryem Hadidi çifti, 2 yıl burada kaldıktan sonra Yunanistan'ın Meis adasında bir mülteci kampına yerleşmiştir. Meryem'in ani hastalığına kampta çare bulamayacağını anlayan Enver, karısı Meryem'i alıp illegal yollardan tekrar Türkiye'ye dönmeye karar verir. Denizin ortasında motorları bozulunca Türk Sahil Güvenliği'nin son anda kurtardığı çiftin görmek istediği tek kişi vardır; Ateş Hekimoğlu.

Mehmet Ali'nin hastaneden ayrılma zamanı gelip çatınca Hekimoğlu'nun ona karşı olan tavrı değişecek ve bu durum Emre'yi son derece rahatsız edecektir. Bunu Hekimoğlu ile konuşmaya karar vermesi ise, Emre için dönülmez yolun başlangıcı olacaktır. Tüm bu gelişmeler Zeynep'in Emre'ye olan hislerini gözden geçirmesine neden olurken, Hekimoğlu da vakayı çözme sürecinde radikal kararlar vermek zorunda kalacaktır.

Hekimoğlu ve ekip bunca kargaşanın arasında Meryem'i kurtarabilecek mi? Emre'yi bekleyen geri dönülmez yol ne? Zeynep'in aldığı büyük karar nelere yol açacak?

<p>Peki, sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcıları neler bekliyor? 15 Mayıs tarihinden sonra uygulamada

WhatsApp yine gündemde... 15 Mayıs'tan sonra ne olacak?

Engelli genç kızdan annesine ''gelinlikli'' sürpriz

Doğaya salınacak sülünler yumurtadan çıkmaya başladı! işte o anlar

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (08 Mayıs 2021)